Pravda o rakovine - VITAMIN B17

farmaceutka

Islo o pripravok Felisio, ktory je registrovany ako liek.
Ako hovorim, ja proti lubovniku nic nemam, dokonca ho skumaju na katedre farmakognozie na Faf Uk v Blave. Ale je urceny na lahsie stavy.

kosa

lukas jurko,
myslim ze ve vidni je niekto kto sa tymto zaobera.

u nas su to skor nelekari sa zaoberajuci alternativou...

kosa

farmaceutka,

lubovnik je OSVEDCENA rastlina, samozrejme ak to JE lubovnik.

inac na trhu sa objavuju rozne pacoviny, takze sa vobec necudujem ze to nezaberalo...

farmaceutka

Ja proti lubovniku nic nemam. Ale napriklad viem, ako ho jedna mlada nadsena psychiatricka spociatku predpisovala a napokon ju to preslo. Povedala, ze to nemalo absolutne ziadny ucinok ani pri vyssom davkovani. Bola z toho sklamana, hoci ho davala len na lahsie stavy. Dnes sa drzi chemie a pacienti sa drzia.

jaralka

Predam ampulky B17, 9 baleni po 10 ampuliek, expiracia - maj 2010, plus skusenosti s jej podavanim, kontakt: jaralka@seznam.cz

lukas jurko

kosa alebo damian,,, priatelkyna sestra ma nalez na mozgu,, pravdepodobne nador,, poradte mi prosim vas nejakych dobrych neurologov v bratislave,,, dakujem,,nasli jej na magnetickej rezonancii styri male nalezy....dakujem

kosa

farmaceutka,
lubovnik patril v minulosti ako lieciva raslina k volbe cislo 1.
ak ludia mali rozne problemy tak vzdy im dedinski liecitelia davali lubovnik ako volbu cislo jedna.

tolko moj 116 rocny dedo( uz posmrti).

kosa

farmaceutka,
je vcelku zauzivanym sposobom ze rozni CEO farmaceutickych firiem odstupuju z dovodu ze firma nezabezpecila vyrobu novych medikamentov ( rozumej investicie do vuskumu a vyroby sa nevracaju tak ako to investori ocakavaju).

RNG

farmaceutka, ina spytaj sa na to citatela pod nickom NAVY, ten skusil viacero vytazkov zo Slovenskeho trhu a ziadny nemal nan ucinok, kym nenarazil na vyrobok, co som tam ja dovazal. Zrejme vytazenie a vytazenie su rozdielne a rozne latky(zbytkove), ktore sa vo vytazkoch nachadzaju mozu podstatne zosilit alebo znicit ucinok tychto vytazkov.
V pripade lubovnika sa jedna o hypericin(znamy) hyperformin(casto vobec neuvedeny) a rozne ine.
A tam moze byt ten "pes zakopany", ze farmaceuticke spolocnosti, ktore iste dobre vedia, co ako posobi(ved davajum na to miliardy na vyskum) vyrabaju prirodne prostriedky tak, aby nekonkurovali ich patentovanym syntetickym chemikaliam.
Preto ked sa jedna o doplnky potravy, spolieham sa radsej na nefarmaceuticke spolocnosti, ktore nemaju ziadne ine ciele, nez predat potravinove doplnky, podla moznosti co najucinnejsie, aby si ziskali zakaznikov.