Pravda o rakovine - VITAMIN B17

bambulecka

Kosa,

som sa ta dotkla? sorry,chcela som ta len trocha spoznat,chodim tu rada ,rada citam prispevky ,lebo ma tato tema zaujima.Chcela som len trochu ziskat predstavu o ludoch ,ktori tu su velmi casto a aj casto prispievaju.Mne je jedno ci si zena alebo chlap.Nechcela som sa nikoho dotknut!

kosa

radca,
v prvom rade treba zabezpecit SLOBODU SLOVA.
ani ja si nedovolim ju porusovat.

no a SLOBODA SLOVA prinasa zo sebov aj NESLOBODU ZODPOVEDNOSTI. teda za tym co clovek povie musi stat pravda.

a za tym co my hovorime o rakovine ( aj ze je BANALNE OCHORENIE) si stojime.
samo, ze je to bazovane na zaklade odbornych vedomosti. bez tychto by sme si nedovolili nieco take tvrdit.

zdravim!

radca

Tiez si myslim,ze ludia,ktori v praci nemaju ziadne slovo si to kompenzuju na forach.aby ziskali aspon trochu pocit dolezitosti.

kosa

mnohi ludia ked uz nemaju argumenty ( akoze ich ani NEMALI...), tak sa snazia odvratit pozornost od podstaty veci.

hovori sa tomu ASS (attention seeking syndrome).

ja osobne mam v praci taku ciernu, ktora, kedze sa zmenil KONTRAKTOR tak sa musi prisposobit aj podmienkam.
a tie podmienky hovoria ze treba preverit vsetkych jej sukmenovcoch ( z Nigerije) a cast z nich pracuje na cierno (pobera socialne pridavky oficialne a pracuju...).
nasi mladi ludia prichadzaju tunak a pracuju za posrate ( s prepacenim za vyraz) £3.00 na hodinu pod kosovsko-albanskou mafiou.

nuz, rakovina NIE JE LEN V TELE...
ale to sme uz neraz spominali...

kosa

bambulecka,
este si nepocula o transseksualoch?

nepocula si o pripade v nemecku kedy Tim sa v 16 rokoch stal Kim?

su rozne veci a kto je kosa je ABSOLUTNE NEPODSTATNE v tomto tunak, cic.
co je podstatne a co ludi skutocne zaujima je PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17.