Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

jardo23

ahoj damian, nevies mi poradit nejaky prirodn produkt, nejake caje, alebo nejaku zeleninu, alebo nej.vitaminy alebo tabletky na pecen? mam totiz zvysene hodnoty. AST 3.5 a ALT 2.2..dakujem

bambulecka

Kosa,len tak ma napadlo ci ti mozem tykat alebo ti mam hovorit ujo :) P.S sranda musi byt,aj ked je zivot casto na zaplakanie.

damian

Takto to roky praktizuju na klinikach v UK, USA, Viedni a inde. Teda, samotny vit C vnutrozilovo v dostatocne vysokych davkach JE PROTIRAKOVINOVY.

damian

To musim namietat. Lebo,

Do hladiny 400mg vit C na 100ml krvi nevykazuje vit C protinadorovu aktivitu. Akonahle sa dosiahne hladina 400mg/100ml, vit C sa stava cytotoxickou latkou pre nadorovu bunku. Tato hladina sa da dosiahnut vnutrozilovymi davkami viac ako 75 gramov denne, pcas minimum 2 tyzdnov.

kosa

silvia,
si trosku pozadu.
Hoci sme tu vela napisali(RNG,Damian a aj team kosa) o nepochybne velmi pozitivnom a chvalyhodnom vklade L PAULINGa, NEBOL to Pauling ktory myslienku vitaminu C rozvinul.Ta bola znama uz na konci 18st v anglickom vojnovom namornictve. nas clovek to praktikoval kapustov. L Pauling po ziskani Nobelovych cien, nestracajuc charakter ako-tako presadzoval propagaciju vit C.

bambulecka

Ahoj Kosa ,zdravim ta ,mozem sa opytat kolko mas rokov?(mozno to je blba otazka,ale to ma len tak teraz napadlo)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.