Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

elly,
inac spravne kysena kapusta NEOBSAHUJE VELA SOLI, sol sa pouziva na vytvorenie vhodnej hornej vrstvy kotra ma udrzat vzduch pred vstupom do kapusty.

kosa

kvasna kapusta ( kysela je trosku poprektutene slovo nakolko kysele sa pouziva pre nieco co uz nie je vhodne pre konzum kdezto kvas = acid je v podstate potrava) ma kompleksne kvality ako potravina. aj vit C ale aj ine.
o to ide ze v minulosti bola ako MULTIVITAMIN pre zimu a celu rodinu.

mira

Ebotko, liečiť rakovinu stravou, na to treba mať vedomosti, ako stravu pripravovať - podiely celých obilných zrn, technologie prípravy, kondimenty, množstvo soli, druhy a množstvá zeleniny atď. To sa vždy odlišuje podľa konkrétneho duhu rakoviny. Napr rak, pečene sa lieči odľahčujúcou stravou a napr. leukémia spevňujúcou stravou. Tým sa ale nemyslí maso.

mira

Kvasenie neničí C vitamín. Céčko nie je jediná prednosť kvasenej kapusty. Sú to hlavne baktérie mliečneho kvasenia priaznivo pôsobiace na trávenie, vláknina, ďalšie vitamíny a minerálne látky a vitálna uvoľňujúca energia.
Kvasená kapusta pôsobí priaznivo i na pečeň, komplex žalúdok, slezina, pankreas.
My doma pripravujeme vlastnú nepresolenú kvasenú kapustu výbornej chuti, ktorú máme radi všetci bez výnimky a jeme ju takmer denne.

elly

Je podla vas pravda ze kysla kvasena kapusta ma vysoky obsah vytaminu C? Ja tomu neverim, ved C-cko je velmi nachylne a pochybujem ze sa kvasnymi procesmi neznici. A okrem toho je v nej bvela soli, bleee.. Vyvedme ludi z omylu ak je to len fama..

RNG

cibula je silny zdroj quercitinu, tj robi dobre na rozne vzdusne alergie. Davka quercitinu odporucena pri alergiach je 2x500 mg, to je tolko ako 2 stredne velke cibule. Osobne odporucam extrakt miesto jedenia hromady cibule, hoci cibulovku si rad dam obcas.