Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kirkoo

kirko

majkab.Ja som sa z astmy dostal po mesiaci,ale dával som veľmi vysoké dávky 4x15 kvapiek. Spravil som to tak, že po prvýkrát som vsadil len na očistu a chcel som prečistiť organizmus,imunita potom s ochorením ktoré chceš zničiť ľahšie zabojuje.Pri očiste som užíval 4x4 kvapky dva týždne, týždeň pauza na vit.C (3000mg denne) a potom druhá očista tiež 2 týždne 4x 8 kvapiek.Potom som mal mesiac pauzu a pripravoval som sa na zničenie najhoršieho neduhu alergie a astmy.Užíval som stále vit.C a pil ľadvinový a pečeňový čaj.po mesiaci som začal pekne zostra a skončil som po dvoch týždňoch na dávke 4x15 kvapiek,ktorú som potiahol 1 mesiac.Musím upozorniť že prejavy pri maximálnom dávkovaní sú obrovské,ale netreba sa vystrašiť a vydržať.Výsledok stojí naozaj za to.Upozorňujem že som mal veľmi ťažkú formu astmy,bol som na obrovských dávkach kortikoidoch a sprej som mal neustále so sebou.

majkab

kirko

ak si sa dostal z astmy vdaka MMS, povedz mi prosim aky cas ti to trvalo k vylieceniu a na kolko kvapiek si musel vystupat, kolkokrat denne?

damian

Iatronicke ochorenia su ochorenia sposobene lekarmi. Je ich niekolko desiatok tisic DENNE na svete. Nehovoriac o nespocetnom umrti na svete denne vplyvom doktorskych ruk. Som DENNE svedkom oboch, aj tazkych ublizeni, aj umrti sposobenej medicinskym establismentom

Dalej, na zaciatku tohoto fora sa jasne pise, ze to, co sa pise na fore sa musi povazovat len a len za diskusiu, nie za rady.

V kazdom pripade, informacie, co pisem, ich pisem z mojho najlepsieho vedomia a svedomia.

kaciatko7

numero uno, kiezby radsej lekari 2krat merali a raz rezali. (v ich pripade je skor vystiznejsie 1krat merat a 5krat rezat)...pozname pripad dievcatka, ktoremu na zaklade jednej histologie odoperovali celu stitnu zlazu a nasledne zistili, ze nalez bol nezhubny...aj to je na zamyslenie.

numero1

Damian vaz slova,ktore sem pises.Len aby ta niekto nebral za tvoje suverejne vyjadrenia na zodpovednost,ze niekomu tymito neoverenymi radami poskodis zdravie,pripadne privodis smrt.Dva krat meraj a raz rez.

damian

Stretol som sa na SK s ludmi, ktorym umreli blizki na rakovinu. Boli lieceni konvencnou medicinou. Zomreli napriek najlepsej chemoterapii. Lekarom do vrecka bolo dane aj naraz 100 TISIC korun (prijal to jeden znamy pan profesor, to je fakt! meno samozrejme vynecham) na to, aby sa snazil pacienta zachranit. Bolo to 100 tisic vyhodenych do vzduchu. Ten profesor prijima peniaze kazdy kazducky den a ludia mu umieraju, malokto rakovinu prezije. A on sa v TV tvari ako jeden nevinny anjel. Neda sa na to pozerat.

A ako sa vysmievaju a aj vyhrazaju ludom, ked si popri chemoterapii pomahaju doplnkami! Hlavne rodicia deti sa snazia hladat, ako sa vyhnut hnusnym nasledkom chemoterapie a pytaju sa doktorov, co by mohli brat navyse. Dockaju sa vysmechu lekara a jasnych zakazov, ze NIC NESMIETE DAVAT OKREM TEN NASEJ LIECBY. Pritom oi sami vedia, ze dieta umiera hlavne nasledkom CHT.

A co podavaju detom na onkologiach, nie je hodne stravy pre svine. Parky z bravcoviny, pudinkgy plne cukru a farbiv, sladkosti od vymyslu sveta, buchty, palacinky, pizze, hrozostrasna strava, KTORA ZABIJA, nic viac, nic menej. A chudata rodicia veria tym svojim lekarom, ze oni vyliecia pave ich dieta. Je to hnusna hra na rusku ruletu. Pritom vysledky metabolickej mediciny su jasne - vacsina deti sa da vyliecit, a vyliecila sa, bez zasahu chemie a radioterapie. Deti, ktore boli v hospicoch, cakajuce na svoju smrt, boli na poslednu chvilu zverene do ruk metabolickeho lekara, boli potane 50 g davky vitaminu C do zily, kazdy den, niekolko tyzdnov a tieto deti ziju, bez choroby. Lenze toto, jednoduche veci, nie je pochopitelne mnohym. Bud nedokazu, alebo nechcu pochopit.

Ponukal som rodicom v Bratislave, ktore maju dieta v hospici s 0 sancou na prezitie, ze im zadarmo dam vnutroozilovy vitamin C, nech skusia dietatu podat. Nastojili vsak na tom, ze uz je vsetko zbytocne, ze ich pani lekarka povedala, ze ho to nezachrani. Nedali mu sancu, aj ked nemuseli na tu sancu dat ani jednu korunu. Nepochopim tu zatvrdlost - ako moze rodic nechat takto dieta odist - bez sance,ktora sa priam ponuka. Je to velmi smutne, na zaplakanie, tazko sa je na to pozerat. Dobre, ze som na SK len raz rocne :-(

damian

Ja som tiez doposial nevedel, ze Radcovi vadim :-)

Kaciatko, sestra je dost detoxikovana od parazitov, kedze mala dlhodobo silnu dietu. Preto myslim, ze rychlo sa jej podari dostat na vyssi pocet kvapiek denne.