Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

mira

Časť zeleniny by sme mali jesť i tepelne nespracovanú, výborný zdroj enzýmov je kvasenie. Tepelne neupravená zelenina nám dáva i sviežosť a zásadité pH.

Tepelne upravená zelenina rôznymi technológiami je ľahšie stráviteľná, lepšie využijeme minerály, ktoré obsahuje i vlákninu. Tepelne upravená kratšiu dobu ako 20 min. je stále zásadotvorná.

Surová čiastočne ochladzuje, takže ju uprednostňujeme v lete.

podobne

bambulecka,prepac,ze sa ti do toho miesat,ale tvoja mama ma pravdu,musi byt aspon trechu zaparena,to ti tu napise aj MIRA,nas zaludok musi vynalozit vela energie aby spracoval tu potravu a aj tak nebude dostatocne spracovana a vyuzita.Jedina moznost je dat si ENZYMY to by malo tusim pomoct.Alebo jest vela zeleniny,co obsahuju enzymy trviace.

mira

P. Havel máva striedavo problémy s hrubým črevom a pľúcami. Obidva orgány tvoria jeden energetický okruh energie kovu. Sú prepojene. Príčinou problémov u obidvoch je hlavne zahlienenie. I u silných fajčiarov. Keby nebol silný fajčiar zahlienený, neochorel by, pretože škodliviny z fajčenia by sa nenalepili na lepkavý hlien, neusadili v pľúcach, ale by s výdychom odišli von.

Za tie roky, čo Havla liečia špičkové kapacity, mohol byť už úplne prečistený prirodzenou čistiacou stravou a úplne bez problémov.

bambulecka23

Damian,

vcera som bola na navsteve u mojej svokry,ktora mala chripku a okrem toho ma aj ine potiaze s krcnou chrbticou....
snazila som sa jej vysvetlit ze by mala jest viac surovej zeleniny,(surovu nevarenu samozrejme)...atd. na co mi ona oponovala,ze clovek na to nema prisposobeny zaludok a ze aj hovädzi dobytok ma zaludok ,ktory sa sklada zo 4 casti ,aby sa mohla potrava stravit.A to ma dostala,nevedela som co jej mam na to povedat.Podla nej sa musi zelenina minimalne zaparit aby ju clovek mohol dobre stravit(co si ja nemyslim) Co by si Ty na to odpovedal?
Vdaka .

silviia

...no a ako liecili HAVLA?
ved je to tusim uz 12 rokov co prekonal zakernu rakovinu pluc, a az na terajsi zapal sa drzi dobre na tak tazku diagnozu. ale recidivu vraj nema

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.