Pravda o rakovine - VITAMIN B17

Macca

Tato tema bola uzamkla len pre registrovanych uzivatelov a trochu precistena od flamu a podobne. Nevhodne prispevky prosim reportujte cez funkciu Upozornit Administratora.

radca

Myslim, ze nema viac uz viac zmysel poukazovat na klamstva Damiana a jeho poslusnych otrokov. Tieto boli dostatocne preukazane tym, ze nevedia logicky mysliet, ich prispevky si protirecia a to nielen vlastne, ale aj medzi sebou, ale najdolezitejsie je, aby si ich za kazdu cenu niekto vsimol a uzili si svojich 5 minut slavy, bez ohladu na chorych ludi, popripade zarobili na propagacii a predaji pripravkou s pochybnymi nazvami.

Potesilo ma ale. ze sa tu nasli triezvo rozmyslajuci ludia a zaroven by som im chcel podakovat.

kirko

kaciatko7

Prvé výsledky čakaj už po dvoch až troch týždňoch.Neviem v akom stave je Tvoja sestra,ale uvidíš že bude mať viac sily a chuti do života a hlavne rakovina bude stagnovať.V Čechách je jeden trúfalec,ktorý má lymfóm III.štádium a berie denne do 35 kvapiek MMS.Je ale pod dohľadom lekára,ktorý prísne sleduje jeho zdr.stav. každopádne Vám bude stačiť keď sa prvý týždeň dostanete na úroveň 4 kvapiek.Ako sa hovorí pomaly ale isto.

kaciatko7

Dakujem, kirko, a pozdrav odovzdam. zaciname s 1 kvapkou, budeme postupne zvysovat. Silymarin uziva, aj dostatocne vela vody pije, hadam prida este aj zihlavovy caj, nech sa oblicky poriadne preplachnu.

kvietok12

julianka, este ze si sa o kaciatku niekde na inej teme docitala, ze fajci.... aspon mas do coho "zabrdat", vsakze?? neviem sice, ako to s touto temou suvisi, ale nevadi. rada by som vidiet vas, aki ste vsetci dokonali... a inac, ako vidim, tiez zacinas pouzivat "slovnik drevorubaca"...