Pravda o rakovine - VITAMIN B17

lubiky

radca dakujem za nazor. ja uz som toho precitala dost a taky najvacsi pocit co mam je strach, ze ak sa nieco z toho co robia lekari nepodari, tak ze budem nestastna z toho ze sa to dalo aj inak....pocula som aj nazory ze ked uz sa raz zasiahne do organizmu tak je to zle...moja mama si nikdy v zivote nezapalila a teraz jej maju odstranit cast pluc!? nechcem tomu verit a preto potrebujem co najviac informacii...

radca

lubiky,

ako tu uz mnohy pisali, tak b17 rakovinu nelieci a nie je to ani vitamin a sluzi len ako doplnkova liecba. A aj to len podla neoverneych informacii.

Moj osobny nazor je, aby si sa skusila lekarov opytat na moznost imunoterapie bez pouzitia chemoterapie.

Chybou tohoto fora je to,ze tu prispievatelia ako, kosa, RNG, damian, prezentuju svoje osobne nazory, ako vseobecne uznavane postupy liecby a vsetci ostatni, ktori s nimi nesuhlasia su klamari a podvodnici.

lubiky

damian napisala som ti odkaz cez stranku batatel.sk tak ak by si mal cas mi odpovedat mimo fora na mail bola by som rada dakujem.

radca

Damian, mal by si tiez napisat, ze aj tebe napisal ten dokument o pochybnej liecbe niecim, co ani nie je vitamin doktor. Dokonca aj autor tej tvojej slavnej slavnej stranky je nejaka podobna pochybna individualita. Na to by si mal ludi tiez upozornit, kym nebude neskoro.

damian

TITO PROVOKATERI VEDIA VELMI DOBRE, AO SYSTEM FUNGUJE, VEDIA O SPINAVOSTI ZDRAVOTNICTVA, VRATANE VAKCINOLOGIE A ONKOLOGIE. TO, CO PISU PISU CIELAVEDOME, ABY NARUSILI DISKUSIU A VYPROVOKOVALI K HADKAM. TOTO JE JEDINY CIEL NA TOMTO FORE. AK TEDA MATE POCIT, ZE NIEKTO PROVOKUJE, VOBEC NEREAGUJTE.

damian

NA FORE JE VIAC NEZ DOST PROVOKATEROV A SU MEDZI NIMI AJ DOKTORI. V ZAUJME DISKUSIE, PROSIM NIJAKO NEREAGUJTE NA PROVOKATIVNE PRISPEVKY.

Peto T

alicia: Diskusia bola o tom, ze 2-mesacne babatko ma krce. To, ze ho boli brusko, vysvitlo az neskor. Krce mozu byt nasledkom ockovania, a to tak docasne, ako aj trvale (epilepsia ktora nereaguje na lieky).