Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

julianka, nie, nebola to otazka na mna. ale kedze som citila potrebu na nu reagovat, tak som reagovala. ty tiez odpisujes na prispevky, ktore nie su urcene tebe a mne to vobec nevadi.

radca

Na to abz som niekomu nedoporucil jest cyankali ich nepotrebujem zjest. Staci, aby som si o nich precital z nejakeho dobreho zdroja.

radca

Kirko,

prepac mi,ze verim svojim vlastnym usudkom. Asi si budes musiet zvyknut. Nechapem preco ale klames,ze do vsetkych vyryvam. Uvedom si,ze je sloboda slova a kazdy ma pravo sa pytat a overovat si informacie. Obzvlast v takejto teme.

kaciatko7

radca, laskavo nehodnot moju rodinku...ale vies co, tvoje prispevky ma nemozu ani urazit...napis sem uz konecne nieco rozumne a na mna sa vykasli. vsak dievca, co sa podla teba hra s babikami, ta predsa nemoze vytocit, teba, takeho inteligentneho cloveka, zevraj. a ak sa s tym nevies vyrovnat, ze mam na urcite veci spravny nazor, tak s tym nieco rob, studuj, citaj, otvor oci...tym utocenim na mna to nevyries.

kaciatko7

julianka, podla mna sa da diskusia sledovat aj bez toho, aby clovek menil nicky a prispieval sem. vies, niekedy nie je ani dovod prispiet, ked sa tu ludia napadaju a urazaju. a s tym menenim nickov je to skor vasa taktika (radca, ty a spol.)

radca

Hehe,

kaciatko, myslim,ze ty za to nemozes, co pises. V idealnom svete by tebe a tvojej skvelej rodinke mal pristup do tejto temy zakazat administrator. Bohuzial sme na Slovensku.