Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

inac, julianka, chvalabohu, ze RNG nesiel studovat medicinu (alebo, ako to ty odborne nazyvas, nesiel za doktora), aspon sme sa dozvedeli, ako nadory vznikaju. lebo v niecom mas pravdu, ti doktori naozaj nevedia...aspon nieco mudre v tvojom prispevku

kosa

za TOTALITY ( 1948-1989) eksistovalo njeco ako NUMERUS CLAUSUS co znamenalo ze studovat medicinu mohol len isty pocet ludi. Okrem toho aby sa clovek dostal na medicinu musel mat znamych, alebo musel zaplatit 10,000 Kcs uplatok ( desat tisic).

Mame suseda, ktory musel vykonat ZVS napriek tomu ze bol polosirota a jeho matka bola uz chora a potrebovala opateru.

Poznam chalanov, co boli zdravi jak repa, ale dostali modru knizku lebo rodicja mali penjaze.

kaciatko7

julianka, to, ze to nie je zname tebe, este neznamena, ze to nie je pravda. viac citaj, dozvies sa...alebo otvor okale a poobzeraj sa po svete. mozno na vela veci prides, o ktorych ocividne nemas ani sajnu. chcem vidiet teba, keby si mala pochodovat po meste so sackom s vlastnym h... hrdinka

Peto T

A to sme si pomenovali iba vplyv na rakovinu. Ďalšie vplyvy, ako neurotoxicita, excitotoxicita, a desiatky ďalších škodlivých vplyvov, nechám nateraz bokom, lebo sa nechcem vzdialiť od témy, a bolo by to na veľmi rozsiahly zoznam.

kaciatko7

julianka, a coze si sa tak rozcertila? zly den v praci alebo co? deti neposluchaju? vsak my ti za to nemozme. co teba do toho, ci niekto studoval medicinu, alebo nie, a ci ja fajcim a jem popritom zdravo. co ty kvoli tomu nemozes spavat alebo co? nemaj strach o mna, ja som poradim aj bez tvojich reci. ja sa aspon priznam a nehanbim sa za to. pokial viem, neprosila som o radu v tomto teba, tak je ta do toho vies co. nemas nieco rozumnejsie na mna? ak nie, tak sa mi laskavo neprihovaraj. a ked sa ti nepacia ludia, co sem prispievaju, pis si napr. s takym radcom (len daj pozor, aby si mu nedajboze v niecom neodporovala, lebo aj teba pocastuje peknym prispevkom)

Peto T

A netreba zabúdať na ďalšie vírusy, ktoré sa z kultivačných médií bežne dostávajú do vírusových vakcín - najznámejší je vírus vtáčej leukózy a vírus kravskej hnačky. Obidva sú karcinogénne. Týmto nie sú pokryté stovky ďalších druhov vírusov, ktorými môže byť vakcína kontaminovaná.

Očkovanie vyčerpáva antioxidačný potenciál tela, čo ho robí zraniteľnejším voči karcinogénom.

A napokon, ktorékoľvek očkovanie spôsobuje na nejaký čas ochromenie imunitného systému, čo môže spôsobiť, že imunitnému systému sa niekde v tele začínajúci malígny proces vymkne spod kontroly.

julianka

kaciatko7 nie je mi zname zeby vela mladych zien po tridsiatke trpelo na rakovinu hrubeho creva,to odkial mas zlatko?Ani mi nie je zname kolko zien z nevedomosti si da urobit vyvod.Trepes kaciatko7 a preventivne prehliadky po 50-siatke su opodstatnene.A ako vies ze skoncia na psychiatrii?Mas s tym skusenosti?

Peto T

alicia: Načo Ťa presviedčať. Presvedč sa sama. Zober si niektoré bežné prísady vakcín a ich hodnotenie v bezpečnostných katalógoch. Napríklad formaldehyd a thimerosal sú známe mutagény, teratogény a neoplastigény. Inými slovami, spôsobujú rakovinu. O niektorých ďalších prísadách to zatiaľ nie je dokázané, ale nevyzerá to optimisticky, napr. fenoxyetanol.

Ale možno si objavila zázračný spôsob, ako sa rakovinotvorná látka zrazu vo vakcíne stane neškodnou?

Taktiež si nájdi niečo o víruse SV40, ktorým sa cez polio vakcínu nakazilo podľa odhadov 100-300mil ľudí. Mimochodom, v strednej Európe má ešte stále prevalenciu cca 1-8% a šíri sa už aj samostatne, bez vakcín.

A napokon kultivácia vakcín na rýchlorastúcich rakovinových bunkách (tzv. HELA, bunkové línie, reťazce apod). Čo myslíš, čo sa môže stať, keď sa čo i len jedna taká bunka dostane napriek filtrácii do vakcíny?

julianka

RNG a preco si nesiel studovat za doktora,ked tak vsetkemu rozuiies,nie je to skoda?Vies presne z coho vznikaju nadory,to ani doktori nevedia.
A ty kosa,ty mas ake vzdelanie ked tu mudrujes a mevies ani poriadne pisat.A preco si nezacnete sami vydavat nejake periodikum,kde by ste pisali svoje odborne rady a nazory?Myslite ze by to aj niekto kupoval,ved staci si trocha zagooglovat a je to zadarmo.
Alicia so zdravym rozumom tu asi neuspejes.
Kaciatko7 a nevies ze fajcenie a zdrava vyziva nejdu nejako do kopy? Alebo si myslis ze to vykompenzujes vitaminmi?

kaciatko7

CM, je to smutne, kolko zien trpi na toto ochorenie aj v takomto mladom veku, preto si myslim, ze propagacia roznych preventivnych prehliadok az po 50-tke je uplne neopodstatnena. a kolko zien z nevedomosti si da urobit vyvod, je mi ich uprimne luto...a potom skoncia chudence na psychiatri. ja osobne by som s tym nevedela zit. a kedze klasicka medicina problem riesi takymto radikalnym sposobom (a pritom vobec nie sposobom, ktory by vyliecil, skor doviedol do hrobu), ani sa necudujem, ze ludia sa snazia hladat aj ine metody a terapie, aby sa vyliecili. len je ich stale malo, bud z nevedomosti alebo strachu este stale hladaju zachranu v klasickej medicine.