Pravda o rakovine - VITAMIN B17

boborovsky

roman 08,preco by som mal nieco vyhladavat?Diskutujem tu so zastancami tejto liecby a je na nich,aby svoje tvrdenia aj nejako podlozili.Myslel som si,ze ked s takou urcitostou tvrdia,ze liecba tymto sposobom je zarucena a jedinecna,ze to maju naozaj aj podlozene.To nie je vyryvanie,ale diskusia.Preco kazdeho niekam posielate a nevlozite sem tie dokazy,aby si mohli pomoct aj ostatni ludia?Ked nieco tvrdim,tak by som to mal aj dokazat,ze je to tak.A ked su naozaj vase tvrdenia pravdive su velmi lahko dokazatelne.Neverim,ze zo vsetkych vyliecenych tymto sposobom sa nenajde par ludi,ktori by nechceli pomoct aj ostatnym.

Ivka 1

Radca ale ja tu predsa ponukam pomoc formou konzultacie s lekarmi,ktori sa zaoberaju liecbou rakoviny prirodnymi produktami. Kontakt na nich poskytnem kazdemu ale nemam od nich povolenie uvadzat mena a kontakty verejne. Ludia mozu konzultovat telefonicky alebo sa mozu objednat na osobnu konzultaciu,vysetrenie.

roman08

radca neviem ale mam s teba zmiesane pocity niekedy mi pripadas ako rozumny clovek a niekedy ako totalny hnup.napr.tento posledny prispevok.pises tak rychlo,ze nestacis uvazovat co pises alebo len potrebujes vyryvat?prejdi par stranok dozadu tam kaciatko pise ako sa jej sestra lieci.za druhe alternativna medicina nieje len vitamin B17 ma omnoho sirsi zaber takze to niehje dovod aby ju lekari nemohli studovat no a za tretie ty chces vidiet ludi ktory sa vyliecili tymto sposobom tak si ich vyhladaj je to v tvojom zaujme ako som napisal bobrovskemu co ta ma chitit niekto za rucicku a vodit ta po tych ludoch myslim,ze ked prejavis naozaj snahu tak si tych ludi vyhladas,ale podla toho co tu furt obmielas dookola tak mam pocit,ze len vyryvas.

radca

RNG,

ako mozu lekari studovat alternativu, ked sem nie je nikto schopny uviest ziadne doveryhodne vysledky liecby vitaminom B17? Kosa tu odkazuje len na nejake knizky, ty tu posielas ludi do Mexika, co si vacsina chorych nemoze dovolit. Ivka1 a Kaciatko, miesto toho, aby ludom s touto chorobou pomohli a uviedli tu nejaky zaruceny postup, ako sa vyliecit, tak toto forum zanasaju roznymi nepodlozenymi informaciami a klamstvami a nechavaju ludi trpiet. Ste vy vobec ludia? Pochybujem,ze niekomu k liecbe pomohli nezmysly typu-rakovina je banalne ochorenie a komplexny problem a socioekonomicky problem.

Kaciatko: informacie o tom, ako zvitazit nad touto chorobou , by dneska potreboval kazdy. Pokial viem, tak si ziadny postup neuviedla, ktory by sa dal pouzit.

///////////////

kosa

julijanka,

abyma njekto navrhol na Nobelovku to by trebalo byt pri koryte, co neni som.

mama nam ochorela na rakovinu(po 30 rocnom ljeceni u Mudr-eho) a skoncilo sa to smrtov.

mozem ta ale ubezpecit, ze ako dalej, tak boli z toho posrati njelen nasi doma, ale hlavne lekari, nakolko ti jasne hovorili, ze to je rakovina, neda sa nic robit.

ja som jej zabezpecili aspon rok zivota z vnuckov ekstra.
zjal, nevedomstvom Mudr-akov,a nekooperacijov zo strany zomrelej, efekt nebol ocakavany.

mozem ta ale ubezpecit, ze lekar zo Spojenych Statoch, co sa zaobera pomocnymi pracami ( RTG) tak priznal, ze vobec na nej nepoznal ze mala rakovinu ( to bolo vjac ako rok po operaciji a dijete).
opakujem este raz, kedze mama nedodrzovala narjadeny postup, doslo ku komplikacijam, naslednej operaciji ( nakolko lekari NEVEDELI CO MAJU ROBIT),a po njekolkych tyznoch k umrtju.

kosa

radca,

NJE RAZ TU HOVORIME ZE RAKOVINA JE KOMPLEKSNY PROBLEM.

tak si najprv precitaj pozorne podstatu, y nepis tu ludom nezmysly.
rakovina sa neljeci tym ze RAZ uziva toto, RAZ ono, a RAZ hento.

je jednoduchy sposob ako sa rakovina da zistit.

kosa

boborovsky,

pribech Dr Burzinskeho je typickym prikladom njekoho kto sa v njecom vyzna, a svojim odbornym vedomostami je hoden vjac, ako kopa tzv profesorov, cic.

vytrval roky len preto, lebo teoreticky aj prakticky rozluskol problem.

tebe sa to nepaci ze si to nebol ty, a ze jeho uzitocna praca ti fusuje do zisku, nakolko cim vjacej zdravych a VEDJACICH ludi, tym menej tvojich zakaznikov ( trpjacich teda pacjentov).

kosa

boborowsky,

tato tema nje je o tom ze njeco je uspesne.

tato tema je o tom ze ALTERNATIVA EKSISTUJE a pokjal clovek ma vjeru TAK JE TATO ALTERNATIVA UCINNA..

tato alternativa nikomu neureze nohy, ruky, ci nezasije zadok. ( videla si uz, co dokaze taky zasity zadok urobit z pokozkov mladej zeny, a ako tato moze psychicky kolapsovat?..)