Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

Dakto sa tunak snazi pisat pod mojim menom. Ked som prisla do velkej Britaniji, tak tu zilo vela povodnych obyvatelov britaniji. Ale ked som zacala hutorit kazdemu naokolo, ze rakovina je socjoekonomicky problem, banalne ochorenie a komplexny problem, tak sa vsetci odstahovali.

RNG

Aj toto je velmi ucinny prostriedok proti rakovinam, super zabijac virusov, super antioxidant, a prostriedok sposobujuci apoptozu rakovinnych buniek. Ako obvykle, na zapade je blokovany(betulin a chaga) ale da sa najst tu:

www.chagatrade.ru

kosa

dalsim nazornejsim prikladom je napriklad reklama na stranke zdravie.sk
tu reklamujuze kto nechce tak sa nemusi vzdat jedenja cokololady.
nuz toto je evidentne diskutabilne, nakolko cokololada v dnesnej dobre nje je tym cim kedisik bola.
v dnesnej dobre predavaju rozne produkty akoze ako cokoladu ale v skutocnosti okolo 25-35% z produktu je cukor.

kto chce vedjet co taka cokololada urobit,tak nech zje naposedenje povecme pol kila cokolady alebo vetjsje mnozstvo cokolady.

obycajne sa dostavi zapcha, a nezrjedka aj zaludocne problemy.
jedenim maleho mnozstva cokololady sa vyssje uverejnene symptomy prejavuju na celkovom fungovani organizmu, ale individualne to telo je schopne vyrovnat.

len tak naokraj, tunak vo Velkej Britaniji konzum cokolady je jednym z najnizsich za poslednych 25 rokov.
dovodom je, ze starobritska populacija uz vymrela, a imigranti davaju prednost vyrobkom kvalitnejsim.

kosa

alo,
rakovina je KOMPLEKSNY PROBLEM.
a dakedy NEPOTREBUJES JADJERKA ani konzumovat aby sa rakovina ustalila.

my sme isli nje B17 liniji.
a darilo sa nam dobre az do momentu kedy mama popapala njeco co jej narusilo pecenove testy.
no a potom to islo dole hore, ustalenje, operacija, no a po operaciji uz isla dole za 5 mesjacov (2metre 80cm).

kosa

Prepacte mi ludja, ze robim tolko gramatickych chyb, ale moja rodinka je tak trochu pozadu a ja som to zdedila tak trochu tjez. Rakovina je socjoekonomicky, ehm, problem a je to banalne ochorenje , uhm, uhm.

Jedzte vy len jadierka ludia, lebo RNG, ako jediny ma tje spravne perjodika a vsetci ostatni nje su osvjeteni.

alo

kosa v prispevkoch niekde davnejsie spominas svoju maminu,ci ocina?podlahnut tejto hnusnej chorobe-prepac, je mi to luto, no chcem sa ta opytat, ci si o B17 este vtedy nevedel a ci ste to nezohnali,alebo ci to uzivala,teda ci jedla jadierka alebo preco nie?
nechcem sa ta nijak dotknut, len by ma zaujimalo ci ste vtedy uz vedeli o ucinkoch B17 a ci ste aj vyskusali a ako

kosa

z jadjerka je nova raslina- novy zivot.

chapeme, ze zopar ( a nemalo ludi na SK) nezmyslu o tom ze ''jadjerka mozu vyvolat rakovinu'' aj veri. Ja mam bratranca, ktory uz zabudol ako jedol tje jadjerka ked bol malinkaty.

jedinym sposobom ako tuto zabobonenost odstranit, je poukazat na normalne fakty-procesy v prirode. ludja ako RNG, majuci dostup k serijoznym perijodikam, tak takychto ludi nikto neoblbne.

vdaka vam sudruhovja.