Pravda o rakovine - VITAMIN B17

muc

maes, v zivote som kose nepritakavala. ba naopak, na jej/ jeho prispevky plne chyb a casto spominanych komunistov a prekrutenych mien osob a co ja viem coho, mam svoj nazor- a to nie prilis lichotivy. ale to asi ta nezaujima, lebo ty si z jedineho mojho prispevku usudil, ze s nim suhlasuim...
ale ved jo to aj jedno. tak ako kosa, tak aj ty tu mozes byt vacsine ukradnuti. a urcite aj ja.
vacsina sem chodi pre fundovane rady a informacie, a takych zvasty o tom, co tu bolo kedysi a politicky rezim a co je viem co vsetko a kto komu pritakava, tak to nikoho nezaujima.
prajem ti pekny vecer

maes

kosa si aj pritakava,ale to musi robit pod inymi menami,nie,je to zaujimave aj si s radcom akoze padnu do vlasov,ale neublizia si.A ty muc byvas ties v tom zavese pri koze alebo kosovi,ci co to je.Nic proti tvojim prispevkom nemam,lebo ziadne nie su,len pritakavanie a nahravanie.
ak sa tu ale nieco rozdebatuje s RNG a inymi,tak mudra koza,pardon kosa chrli ohen a ako zly radca sa uchyluje aj k urazkam ako keby mal chudak vypite.

muc

maes, dala som si tu namahu a pozrela si spatne prispevky dva mesiace spatne a za ten cas som nasla svoj az jeden!!! prispevok. takze rada by som teda teraz precitala, co ti vadi na mojich prispevkoch

muc

maes, nechapem z coho si vykonstruoval/a ze som kosa?!
mozem ta ubezpecit, ze s kosou nic absolutne nemam, a nechapem, co ti vadi na mojich prispevkoch?