Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

alicia,

v diskusii o pocasi je to mozne, ale v diskusii o rakovine by si asi kazdy mal dvakrat rozmysliet, aky nazor sem napise. Nejde totiz o nic mensie, ako o zivot.

radca

ropaj,

moze teda uviest, kto u nas izoluje romov? Existuje par prikladov u nas, ktore potvrdzuju,ze ak Rom chce moze sa vzdelavat apracovat uplne bez problemov. To skor dokazuje, ze sa romovia izoluju sami.

kosa

pametam si ako kamaratovi zomrela mama - ucitelka vo veku 42 rokov, tjez po tejto dijagnoze.
inemu zasa zomrela mama vo veku 36 rokov. inemu zomrel otec vo veku 48 rokov.
vsetcja tito kamarati boli vo veku 15 - iks rokov vo veku kedy potrebovali radu rodica najvjac.
pametam si ale aj postoj tzv.lekarov:
rakovina,neda sa nic robit...

DO KELU KELOVEHO NACO POTOM STUDOVALI tu medicinu ked ju nevedeli v praksi aplikovat?...

kosa

RNG,
taktika prispjevatela radcu je typicka pre tych ktorym ide o buducnost.
akakolvek literatura FAKTU objasnujuca vznik rakoviny totizto dava ludom bez informaciji jasny smer-rakovina NEMUSI byt to co doteraz poznali- UTRPENJE,ZMENA FYZICKEHO VZHLADU, A SMRT (spravidla) po 6 MESACNEJ chemoterapiji.

Priklady mnohych odvazlivcov jasne ukazuju ze na konci dijagnozy RAKOVINA moze byt aj ortjel: VYLJECENY ci VYLJECENA.

a to bez pomoci chemosky ci radosky.

kosa

romovov neizoluju,
romovja SA izoluju ( umyselne) s cjelom vyvolavat sucit a rozne socijalne priplatky BEZPRACNE.
ako hovorim, je to SOCIJALNA VRSTVA ktora vznikla len za poslednych 50 rokov.
do vojny nikto z nich neparazitoval tak ako teraz ( jasne ze nje vsetcja teraz parazituju).

ropaj

na tu romsku temu len tolko ze zijem v cudzine a su tu plno romovia ale problemy snimi nie su a viete praco??
JEDNODUCHO ICH ne izoluju ale ziju medzi nami ostatnymi a preto sa snazia prisposobit a ide im to pekne.

RNG

radca, ja sa nehnevam ale mal by si si precitat trochu literatury, minimum to, co mas na nete zadarmo prus by ti neskodilo objednat si nejake periodika a citat ich par rokov skor, nez zacnes niekoho hlupo kritizovat.
V USA je viacero klinik, ktore potichu(inac by ich onkologovi aj s tvojim hlupym postojom ukrizovali)liecia uspesne rozne rakoviny infuziami roznych okyslicovadiel, vcitane H2O2, ozonu, ozonizacie krvi, hyperbarickeho kyslika a podobne.
Napochytro tu mas napr z netu:
www.cancertutor.org
Zialbohu udaje z odbornej literatury ti posielat nemozem, lebo na nich su autorske prava.
A myslim, ze to je moja posledna reakcia na tvoje prispevky, lebo je mi vrcholne neprijemne vobec sa davat do styku a diskutovat s nedoukmi a naviac hulvatmi, ktori si nevazia starsich ludi. Neziadam od ludi privela, ale aspon trochu ucty a odstupu je to minimum.
Keby som mal prednasku a takto si sa na nej spraval, nechal by som ta nemilosrdne vyhodit. Tu zneuzivas svoju anonymitu a formu fora, kde moze kazdy beztesne cokolvek pisat a urazat, pokial mu to len administrator dovoli.
Myslim ze nastupom takych ako ty tema zacinba byt otravena a ja stracam zaujem minat na nu moj cas, ktory mozem definitivne uzitocnejsie pouzit.

Odteraz odpovedam len na otazky polozene priamo na moju osobu v temach zalozenych specificky na to, aby sa ludia dozvedeli, co si ja o tom myslim, vlastne ake vedomosti od lekarov su mi pristupne z periodik, ktore si dlhy cas predplacam.
Robil som to z dobrej vole, ale zrejme nie je ocenena...

kosa

tunak na stranke zdravie.sk
uverejnili ''PREVRATNY''oznam o tom, ze''vedci'' z MTI (co je v principe chram technovedomosti v Statoch ale njelen tam) ''objavili'' materske bunky,ktore odolavaju chemoterapiji aj radijoterapiji a su dokonca po tom rychlejsie sa rozmnozujuce.

nuz,
dalsi dokaz ze chemoterapija rast rakoviny PODPORUJE a privadza smrt nevednika skor ako BEZ tychto roznych betarin lekarnikov.