Pravda o rakovine - VITAMIN B17

majkab

radca,

celkom s tebou nesuhlasim. Dnes som si bola na colnici vyzdvihnut vit B17. Colnik na mna pozrel, povypytoval sa a potom povedal: "ja som to tiez bral pre rodinu a znamych." Ked som sa spytala, ci to pomohlo, povedal ze hej. "Nadory to zlikvidovalo a vsetko je ciste", povedal, "Ale treba k tomu brat aj vselico ine." Takze ono to fakt zabera na nadory v tele. Ked su vsak uz zmetastazovane, to je horsi pripad a vtedy neviem aka je sanca. U mojho ocina, kto poznate moj pripad, zacali bohuzial aj s chemo. Nevedel co ma robit a nevedel s kym sa poradit. Ked pride domov chceme zacat B17, akurat zohnat sestricku este.

alicia

RNG, chcela som len poukázať na to, že mi nejde do hlavy, aby človek ktorý schudol 15kg, v pokročilom štádiu rakoviny žalúdka a čriev,dokázal konzumovať veľké množstvo doplnkov. Veď tomu človeku už nechutí ani jesť,zrejme tam nie je ani dobré vstrebávanie živín a tablety B17 môžu len traktom prejsť a vôbec sa nemusia vstrebať. Ide o to že, to, čo tu niekto napíše o chorobe svojho príbuzného sa nemusí zakladať na pravde, skrátka na fóre sa toho popíše veľa a niekedy aj nezmyslov, niekto má aj dar alebo chorobu vymýšľania si. Už tu veľa dikutujúcich písalo podobné príspevky a potom prestali, asi preto že sa nezakladali celkom na pravde. Ale svoj účel táto téma plní, aspoň sa človek dozvie viacej o boji s touto ešte stále veľmi závažnou chorobou. Všetky tie protirakovinové doplnky o ktorých píšeš sa dajú určite užívať, pokiaľ to žalúdok dobre znáša a pokiaľ chorý chce spolupracovať,lebo psychika pri tejto chorobe tiež urobí svoje. Ale radšej sa viacej venovať prevencii,pretože priebeh akútnej choroby už je nevyspytateľný.

kosa

lekari,a ani zdravotne sestry to robit nechcu nakolko maju zakaz sa takychto aktivit ucasnit.
samozrejme ze to nepovedja, ale jedna zdravotna sestra s..la na moju prosbu aby pichala jej vitamin C. otec sa naucil jej podavat vitamin C.

kosa

aj nam v rodine zomreli traja co som nevidel ale bol som v kontakte, potom traja co som videl ci bol v kontakte( ces stadijum ochorenja ci predchorob) co som videl, a nakoniec treba pocitat aj moju mamu,kde mam personalnu skusenost,nakolko som mohol porovnavat ljecbu u nej a rozne vysledky a problemy.

RNG

este raz zdoraznim, JA SOM ZA B-17, MMS a peroxid vodika na liecenie rakoviny, aj za rozne vnutrozilove aplikacie tychto, len som poznamenal, ze to vyzaduje lekara alebo aspon zdravotnu sestru-kvalifikovanu na tieto aplikacie. Proti tomu napr jedenie lanoveho oleja s tvarohom, pitie gravioloveho, lapachoveho caju, branie velkych daviek enzymov, branie ucinnych daviek betaglukanov(1.2 -1 6 gramov denne) a ustne branie esteru C vo velkych davkach, vitaminu D-3 do 5000 IU , tiez colostra(10-20 gramov denne), elagitaninu, seanolu atd, nevyzaduje ani dozor ani pritomnost lekarov,ani ich kontroly dokonca a je uplne v silach pacienta si to "naordinovat " bezpecne samemu sebe, lebo sa jedna o neskodne potravinove doplnky.
Samozrejme je lepsie to robit s podporou lekarov, ale takych clovek zialbohu asi vela nenajde, taki su vzacny ako safran, ako znie slovenske porekadlo.

Inac ked sa to niekomu zda privela vselicoho rozneho, musite si uvedomit, ze tieto prostriedky z prirody kazdy pracuje prakticky na inom principe takze si vzajomne nezavadzaju a
CIM VIAC ICH ZOBERIES ROZNYCH,
TYM JE LEPSIA SANCA, ze
POTLACIS RAKOVINU a
POSILNIS TELO PROTI
TVORENIU NOVYCH RAKOVIN.

kirko

kosa
Ja nehovorím o tom ,že nie je dôležité užívať vit.C(sám užívam 2 g Esteru C denne) práve naopak. Ale nemôžeš tu hovoriť za všetkých chorých i za tých ktorým vyslovene niektoré formy nerobia dobre.Práve preto som spomenul aj vnútrožilovú formu.A tiež mám prečítanej veľa literatúry o vit.C, ale najlepšia je vlastná skúsenosť.Zomreli nám traja ľudia z rodiny na rakovinu a dvaja mohli len vnútrožilovú formu.Je pravda že všetkých troch už zistili v konečnom štádiu ochorenia,ale aj tak žili pomerne dlho.Chcem len povedať že na liečenie rakoviny treba oveľa viac ako len vit.C.

kosa

kirko,
o ucinosti OZAJSNEHO vit C napisali odbornici na vit C.
kedze o tom nezarabajuci na vit C vedja, tak prisli z roznymi teorijami, aby sa konzum vit C znizoval a omezoval. kazdy kto MA DOSTUP k statistikam si moze preverit ze je prjama umera medzi prijmom vit C a roznymi ochorenjami.

lem pripomenjem jeden zaujimavy fakt ze uz tomu bude skoro rok co z predaja firmy Holad a Paret tunak zmizol caj zo St Johns Wort. Predavaju ho uz nje za libru dvacat sackov ale za styri....
inac aj Stjohnswort je znamy ako protirakovinovy prostrjedok.

kosa

radca,

nepisem sem hovadiny ALE PRAVDU.
ty tu prinasas prispevky ktore evidentne ZAVADZAJU.

jedna pani sa dozvedela o rakovine pravdu, a mozem ti povedat ze jej reakcija okrem sklamanja bola dost nepekna.

kosa

aj auto na elektricky pohon je uz davno vymyslene.
rychlost nabijanja baterije zalezi ale dokazali to stjahnut na 10 minut....

takze je lem na nas ako sa zachovame a ci AJ MOJ SUSED SA DOSTANE K TOMU A JA SNIM alebo budeme este nasledovat to stare slovenske MNE ZDOCHLA KOZA TAK OTRAVME AJ SUSEDOVI....