Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

to ze RNG nie je jednoznacne na strane B-17 a sposobu vzniku rakoviny este neznamena ze si neni je vedomy skutocnosti ohladom vzniku rakoviny a nasledkami.

ak velke monopoly liecbu vit B17 neodporucaju a neschvaluju a su dokonca proti nakolko im to jasne narusa celu strukturu zisku.

vedecke fakty sa ale nedaju vyvratit len pribrzdit.

kosa

radca,

kto cita prispevky od RNG, tak vidi ze to je clovek mozno ze nie SKOLENY ale isto iste VZDELANY.

NOT SCHOOLED YET LEARNED od isteho SHAKESPEARa aj v tomto pripade PLATI.

pre teba plati nieco ineho.vod toho isteho SHAKESPEARa.

kosa

kirko,
neboj sa.
ak ma niekto rakovinu zaludka tak sa jedna o to ze cast zaludka je nefunkcna, a cast este funguje.
ta nefunkcna cast urcite sa bude zbavovat vit C.
ta funkcna cast vit C spotrebuje.

inac, ak rozmjesas vit C vo vode, tak sa ta voda zaludkom len prejde a dostane sa do tenkeho creva.
ako kazdy iste vje vetsina vstrebavanja sa predsa len deje v tenkom creve.

kosa

radca,
je to urcite hlupost co si napisal.

tento tzv ''sport'' je uz davno znamy.

cpu do seba alkohol cigarety a medikamenty.

neni to nic noveho pod slnkom.

:)

RNG

zeby som nic o MMS nevedel, to zase nemozno povedat. Chloritan sodny(NaClO2) som pouzival uz za detstva na vyrobu SO2, podobne ako som palil siru kde sa tiez vytvara SO2 a vypalovali sme s tym vinne sudy pred plnenim, proti skodlivym plesnovym a inym kulturam.
Tiez som pouzival tzv chlorove vapno, co sme sypali do bazenov a pouzivali na cistenie sprch na kupaliskach a to bol chloritan vapenaty{Ca(ClO2)2 ), kde som ako decko pomahal.
Snad pre to som trosku priopatrny pri odporucani tejto chemikalie, ktora je zrejme podla literatury velmi ucinna ako oxidacny cinitel na nicenie aj vnutornych nakaz, samozrejme opatrne, lebo viaceri poznali jej aj neprijemne nasledky.
Ako ste si vsimli, nepouzil som slovo "Skodlive" ale len "Neprijemne"

RNG

Na ujasnenie, ja som za peroxid, MMS aj B-17, len tieto maju v potrebnych davkach aj bocne nasledky a rozhodne neboli schvalene ako potravinove doplnky. Ale odporucam brat tieto len pod dozorom lekara. Kedze toto je pre drvivu vacsinu pacientov nemozne(prakticky nemozno najst lekara, co to je ochotny robit), tak tu propagujem ine metody, na ktore netreba lekarsky dozor, tj potravinove doplnky

RNG

alicia, ja mam prave nazor, ze kedze ziadna z tychto metod uvedenych nie je 100% ucinna, treba ich viacero skombinovat dokopy, aby sa zvysila pravdepodobnost vyliecenia.A to hlavne tie, ktore nedrazdia zaludok ani inac nemaju ziadne nasledky, tj hlavne potravinove doplnky.
Zialbohu MMS, B-17 a peroxid vodika do toho nepatria, aj napriek svojej velkej ucinnosti.
Samozrejme, mali by to robit lekari, ale zialbohu zatial od nich nie je vela pomoci, skor drviva vacsina proti tymto prostriedkom zatato pracuje, napriek uspesnosti ich kolegov s nimi.

radca

Kosa,

mimochodom v USA uz existuje taky sport, ktoreho pointa spociva v tom, ze skupina ludi si kupi v lekarni vitaminy, sadnu si a cpu ich do seba. Kto najdlhsie vydrzi pri vedomi vyhrava.

radca

kosa,

o tom kto je a kto nie je odbornik nastastie nerozhodujes ty a ani ja, ale vysledky testov. A pokial viem, tak sa tie tvoje mega RDA davky nijako nepotvrdili. Pri najlepsom si tak znicis ladviny, co ti povie takmer kazdy lekar. Ale za odvahu sem pisat hovadiny mas u mna velke +.