Pravda o rakovine - VITAMIN B17

modracik

majkab:precitala som si aj rady,aj o Tvojom probleme s ocinom-ja poviemlen podobnu velmi cerstvu skusenost s takouto diagnozou:Davali sme najsilnejsi antioxidant Lycium-neutralizuje neziaduce ucinky chemo a radioterapie,Aloe vera gel-cisty,ktory podpori imunitu,eliminuje neziaduce ucinky tox,latok a vceliu matersku kasicku Royal jelly ,bohata na vitaminy a mineraly,obsahuje vsetky esencialne aminokyseliny,posilnujuce imunitu,má antibioticke a regeneracne ucinky.Velmi dobre to pan znasal,bol bez bolesti a zil este 2 roky,hoci lekari mu nedavali ziadnu nadej.Prepacte,ze som napisala nazvy produktov, ale v tomto pripade,myslim,je to pochopitelne.Ak chces, napis na meil./klikni na modracik/

RNG

Pri celkovom oslabeni tela masivne davky kollostra casto pomozu. Ja som daval otcovi po tazkej operacii,6 hodinovej, ktora sa koncila amputaciou nohy, ked nad nim uz lekari zamavali rukami 2x10 az 15 gramov collostra s betaglukanmi, a veru sa z toho vylizal, hoci mal uz 87 rokov.

alicia

súhlasím s kaciatkom7 že tie tablety sa musia dávky zvyšovať postupne. Ja síce s B17 nemám žiadne skúsenosti, ale niekde so čítala aj rozpis postupného zvyšovania tabliet. Ale asi najlepšia forma sú tie infúzie. V tomto najlepšie vie poradiť damian.

majkab

infuzie mame objednane od pana Krivanka dufam ze pridu cim skor a ze nebude na ne este neskoro. Dobre, skusim mu B17 davat samotne, nie spolu s C. Okrem toho ma aj Multienzym, B50, Betain ma coskoro dorazit, probiotika, a 1PL lanoveho oleja 2x denne. Ale uz aj toto zvlada s obtiazami, nedokazeme donho dostat tablety, vravi ze ho nafukuju, boli ho z nich zaludok, tazko sa mu prehltava, vsetko mu stoji v zaludku a este ma plno liekov od lekara. Vcera mu tahali vodu, mal jej okolo criev a zaludka uz 5 litrov. Strasne. Dnes ho ideme pozriet do nemocnice. Tam mu asi nic dobre nepodavaju a teraz liecba v nemocnici stagnuje. Beriem mu tam aspon javorovy sirup so sodou bicarbonou. Neviem ci to bude chciet uzivat. Jaaaj. Smutno mi je.

kaciatko7

a myslim, kym si na tbl B17 zvykne, nemal by uzivat naraz vacsie davky, kludne by si mohol rozdelit aj po 1/2 tbl viackrat za den. ale na vasom mieste by som asi objednala infuzie, pri tych tazkosti nie su ziadne. Drzim palce

kaciatko7

majkab, sestra nikdy neuzivala tbl B17 spolu s vit C, vzdy robila medzi uzivanim tychto dvoch veci casovy odstup, nikdy nie spolu. moze to sposobovat bolesti brucha. a neviem, ci by tvoj otec mal uzivat taku formu vit c, aku uziva. My uzivame praskovy od damiana a potiaze nie su ziadne. mozno je ta forma vit c ako uziva tvoj otec, agresivna na zaludok, ak ho bere vo velkych davkach.

kaciatko7

moja sestra uzivala aj tbl B17 aj infuzie. na zaciatku pocitovali pi uzivani tbl trochu tazkosti so zaludkom, ale casom sme zistili, ze ma vredy a tie sposobovali tazkosti. lepsie jej robilo, ked si dennu davku rozdelila na mensie casti castejsie za den. napriklad jedla po 1 tbl 4-5x denne pred jedlom. z infuzii tazkosti nemala ziadne, akurat je to trosku narocnejsie na cas. teraz berie uz len tbl, tazkosti po nich nema, musi si vsak davat pozor, aby sa hned po nich najedla. myslim, ze tabletky su pohodlnejsia a praktickejsia forma uzivania, ale ked ma s nimi niekto potiaze, asi je lepsie prejst na infuzie, pri nich sa B17 dostane hned do krvi a tym padom obchadza traviaci trakt. ale na druhej strane moze byt, ze ma tvoj otec malo zaludocnej kyseliny a tak mu netravi ako by malo a tbl sposobuju problemy. sestra uziva betain a tazkosti so zaludkom, travenim aj vredmi prestali.

kosa

laetrile je naturalny vit B17.
Laetrile je patentovana verzija B17.

ano, vitamin B17 je patentovany.
zatial ale sa da este kupit aj vo forme nepatentovanej.
upozornujeme vas ale, ze pomaly ALE ISTO sa zacinaju predavat geneticky zmenene ovocje a zelenina, NEOBSAHUJUCA laetrile.
dokazom toho je napriklad predaj hrozna z Ehyptu ci Indije, toto geneticky zmenene hrozno NEOBSAHUJE laetrile.
vsetko smeruje k tomu aby laetrile bolo dostupne len ako Laetrile, a to bude spoplatnene.

kosa

Peto,
mensie davky maju zmysel, ale zalezi na tom aky su ludia.
ak su ludia mensi tak tie mensie davky su vhodne.
ak ludia maju vetsju potrebu tak treba uprednostit vetsje davky.