Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

radekkk,
pokial maz pochybnosti o tom ze B17 nefunguje, tak zacni robit pokusy a vedecke prace ako to robili Doktorovci Krebsovci atd atd atd.
ale ak chces dobru radu tak nerob tie pokusy nakolko ti by zabrali viac ako 50 rokov a medzitym tvoj otec bude daavno mrtvy.
na tejto stranke mas viac ako potrebujes k tomu aby tvoj otec trosku dlhsie pozyl.

RNG

Kazdy by mal brat najmenej tie 3 gramy C denne,400 IU vitaminu E a 2000+ jednotiek vitaminu D-3, to je bez debaty.
A selen, a zinok a jod a probiotika, rybacie oleje, cistit si cievy lecitinom, cistit si telo aspon obcas roznymi enzymami.
A hromady antioxidantov rozneho druhu.
To vsetko prispieva k udrzbe a boji proti roznym chorobam a samozrejme su medzi nimi aj rakoviny.

Ako sa hovori, "kazda troska do mlyna pomoze".

Jedna zazracna pilulka zialbohu neexistuje.Zdravie je vysledok hromady procesov, ktore potrebuju rozne latky v tele dodat, a toxiny vyplavit alebo neutralizovat.
Samozrejme zamorenie tak isto treba obmedzit na minimum mozneho a cistit od neho organizmus

Peto T

RNG, čo sa týka vitamínu C, tak máš pravdu v tom, že ak sa má použiť ako chemoterapia, tam ide naozaj skôr o dávky 100g a viac. Ale pacienti pod vedením Hoffera, Camerona a Paulinga dosahovali výborné výsledky aj pri dávkach od 12g denne. Samozrejme, spolu s ďalšími vecami (opísané v uvedenej knihe). Niektorí pacienti mali remisiu už pri 3g denne.

To uvádzam nie ako protirečenie, ale skôr ako povzbudenie, že AJ MENŠIE DÁVKY MAJÚ ZMYSEL, aj keď zázraky sa samozrejme očakávať nedajú.

RNG

majkab, ja nemam ziadne skusenosti s B-17.
Ale mam dost skusenosti s Graviolou, betaglukanmi,lanovym olejom,elagitaninom, collostrom, CoQ-10 lapachom , DIM/I3C curcuminom a roznymi inymi protirakovinnymi.

Samozrejme bez enzymatickeho cistenia sa to vobec neobide.

Pri poskodenom zaludku by som odporucal najskor beteglukany(tie nedrazdia, davka 3x400 mg)) silny caj z gravioly(1+ lyzica, povarit 5 minut , odstat niekolko hodin ochutit a pit (Zlievat a nefiltrovat)
2 lyzice lanoveho oleja, rozmiesat s pol salkou tvarohu uplne do tekuta a postupne zjest(drElena Budwig)
a pol sialky malin, rozslahat v mixeri, aby sa semienka uplne rozbili(elagitanin)
Brat vitamin D-3, aspon 5000 IU.
A samozrejme vitaminy C a E, hoci ucinna davka vitaminu C proti rakovine zacina niekde od 50-75 gramov, co sa cez chory zaludok rozhodne neda dostat do tela

No a plno zelenin, hlavne surovych a brat silne enzymaticke zmesy, ziadne maso ani syry

Peto T

Neviem, ako pri liečbe, ale viem, že vitamín C dokáže zabrániť návratu rakoviny žalúdka. Takže predpokladám, že pri liečbe by mohol pomôcť.

Celaskon je myslím kyselina askorbová. Voči žalúdku je šetrnejší vitamín C vo forme askorbátu sodného. Ten je napríklad v žuvacích/ cmúľacích tabletkách 500mg od Jamiesona. Myslím, že najlepší pomer askorbátu je v hroznových, ale celkovo tie žuvacie/cmúľacie sú v tomto dobré. Ak zvládne, nech užíva aj viackrát denne. Jediná nevýhoda je, že sú sladené kryštalózou, čo síce nie je škodlivé pre zdravých, ale pri rakovine čím menej cukrov, tým lepšie. Ale v núdzi je to snáď lepšie ako nič.

Iná možnosť je neutralizovať celaskon pomocou potravinárskej sódy (v pomere 1:2).

Damian má v ponuke aj práškový askorbát sodný, určite by stálo za to objednať ho.

Pozri ešte túto knihu, je tam kapitola o Rakovine a odporúčaných doplnkoch. Námatkovo selén 200ug 3x denne, niacín 500-1500mg denne, betakarotén (napr. z mrkvy), pyridoxín (B6).
rizikaockovania.sk
O neutralizácii kyseliny askorbovej je viac v kapitole Vitamín C.

majkab

Zdravim vsetkych. Idem sa pridat do diskusie s pripadom mojho ocina, ktory ma diagnostikovanu rakovinu zaludka s metastazami uz aj v crevach, velmi neskoro zistenu. Nebudem rozvadzat pocinanie lekarov v tomto smere. Podarilo sa nam zohnat od damiana par tabliet vit B17 500mg este pred tym ako siel na dovolenku. Ocino ich zacal brat, ale nezvlada ich. Ma od nich bolesti. Pritom ich je s jedlom, nie na prazdny zaludok a spolu s vitaminom C - celaskom 500mg. Jeho stav je uz dost vazny, velmi rychlo pokracuje, preto sa chcem spytat na radu niektorych z Vas, napr. RNG, ci neviete poradit ako do ocina dostat tie tablety aby ich zvladal. Je pravda ze mozno nema dostatok zaludocnych stiav, neviem. Prosim poradte mi co robit.

majkab

Zdravim vsetkych. Idem sa pridat do diskusie s pripadom mojho ocina, ktory ma diagnostikovanu rakovinu zaludka s metastazami uz aj v crevach, velmi neskoro zistenu. Nebudem rozvadzat pocinanie lekarov v tomto smere. Podarilo sa nam zohnat od damiana par tabliet vit B17 500mg este pred tym ako siel na dovolenku. Ocino ich zacal brat, ale nezvlada ich. Ma od nich bolesti. Pritom ich je s jedlom, nie na prazdny zaludok a spolu s vitaminom C - celaskom 500mg. Jeho stav je uz dost vazny, velmi rychlo pokracuje, preto sa chcem spytat na radu niektorych z Vas, napr. RNG, ci neviete poradit ako do ocina dostat tie tablety aby ich zvladal. Je pravda ze mozno nema dostatok zaludocnych stiav, neviem. Prosim poradte mi co robit.

radekkk

Kaciatko7
Mockrat dekuji za povzbuzeni. Podivam se, uz nekolik dni poradne nespim a jen hledam po internetu. Jenze on je to problem, protoze jeden pise ze A pomaha a pak najdes nazory, ze A nepomaha. Nikde neni nic jednoznacne a nevis pak cim zacit. Tatka nemuze byt pokusny kralik a cas porad bezi. Napriklad jsem nekolikrat nasel, ze B17 je podvod a ze nefunguje, ale to jsem nasel u vsech alternativnich leceb. Jenze pak si neco vyber. Osobni zkusenost je to nejlepsi.