Cola light, detska vyziva a sushi pri chudnuti

anonym_90143

Počuj môžeš skúsiť tento:
-odkaz odstránený-
Mne ho lekár odporučil. A musím povedať že to zaberá.
DOPORUČUJEM TI HO :D
Tu je aj ZĽAVA 15%:
-odkaz odstránený-

ANGEL-DEMON

cola light nie je light.. take šťanky nepiť vobec... radšej čistu vodu....
detska vyziva je pre deti- nie ako nahrada stravy pre dospelych pri diete... a sushi neviem.... normálne jest ryby...

0vecka

lol toto Bola moja oblubena tema kde sme sa dozvedeli ze sa z koly light pribera este viac ako z normalnej :) super ze ju reklama ozivila

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
-odkaz odstránený-
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
-odkaz odstránený-

Iba Katka

Ovecka :D Ja neviem či si si uvedomil, ale si na fóre o zdraví a v kategórii správna výživa. Ja som nikde nepísala, že z koly light sa priberá, ja som napísala že tie umelé sladidlá sú väčšie zlo pre telo, ako obyčajná kola raz za čas. Ešte raz si prečítaj čo som dole písala, lebo mám pocit, ako keby si chcel mať silou mocou pravdu za každú cenu (svojim spôsobom aj máš, lebo sa z nej nepriberá, ja ale tvrdím, že je to ešte horšie do seba pchať tie umeliny ako cukor, lebo keď človek do seba bude každý deň liať koly light tak výsledok bude taký, že síce nepriberie, ale zahltí organizmus rôznymi toxínmi. Z vifonky tiež nepriberieš, ale jesť ju každý deň nebude zdravé). Tak už sa prestaň hádať. Lebo sa len opakuješ.

Čo sa týka linkov :D Mňa to tak nežerie vyhrať túto hádku, že by som teraz googlila prečo sú umelé sladidlá humus. Preto tu nedám ani link, ktorý potvrdzuje, že umelé sladidlá sú humus :D

winki

Ovečka ----pokiaľ dobre čítam tak tá ženská pila najprv normálnu colu a pribrala a preto išla na light...ale to, že schudla už nepíšu. Len to, že ju obmedzila na polovicu oproti normálnej...takže výpovedná hodnota nula a okrem toho ilustračný obrázok.

0vecka

ok teraz argument silneho kalibru

www.cas.sk

tato zenska vypije 8 litrov koly light ak by sa z nej priberalo tak by uz vyzerala trosku inak