Chcem dať preč psíka..

baara8054

Zdravím vas moje meno je Petra tento.príspevok šom preto zaviedla lebo šom chcela poznať vaš.názor.vypomaham pre slobodu zvierat a zároveň študujem a toto bola téma na ktorej pracujeeem a chcela šom vedieť názory iných šom veľmi rada že viacerý.držíte psikovy tento prieskum na viacerých fórach mi ukazuje že psík patrí do rodiny a son veľmi rada že ste sa tak zachovali.s pozdravom Petra.

Cestovatel30

Vies aj ked psa das ku niekomu inemu alebo ho darujes alebo ho predas, myslis si ze bude cely bez seba stastny ked je rok a pol zvyknuty na teba. Nerob zo seba jednoducho blbu a vybav si to tak aby si si ho tam mohla zobrat so sebou a nasla si na neho cas.

ebi77777777

a nemáš žiadnu rodinu, blízkych, kde by si si ho aspoň na chvíľu vedela odložiť? a potom by si sa po neho vrátila, potom, keď si sa už usadila v zahraničí????

to, že cestuješ do zahraničia, to je blbá výhovorka

vieš čo, radšej ho daj utratiť

Retuska222

takym bezcitakom zbytocne vysvetlovat.zabavila sa ma dost.Som zvedava ci aj vlastne dieta by nechala utratit alebo dala do utulku.Pes je tak isty zivy tvor ako clovek co potrebuje lasku a starostlivost a nie ho odhodit.Existuju pasy pre psa cestovne prepravky a bohvie co to je tak chaba vyhovorka ze ach

baara8054

Velice ste múdry cestujem do zahraničia mám ho domá nechať skapat??snažím dá mu už veľmi dlho.nájsť niekohokto sa o neho postara

Retuska 222

z takych ludi co si beru psika elbo je krasny alebo ho deti chcu a nasledne si vymyslia do vod aby ho dali prec je mi maximalne zle! na jednej strane ludia pomahaju ako vedia takym psom a na druhej ich taki jak bara doplnaju...toto ma vie maximalne vytocit ked niekto sa chce zbavit psa a este ho dat utratit.fuj!

ebi77777777

aj ja so zvedavá, že ako sa adptuje, nemala by som srdce dať ho preč, a už vôbec nie utratiť
z rodinných dôvodov, a pred rokom a pol tie rodinné dôvody neboli?