Zub boli aj ked nema kaz

Príspevok v téme: Zub boli aj ked nema kaz
veronicka2

zdravim. bola som u zubara kde mi osetrili kaz, vsetko bolo ok ale zub po 3 dnoch zacal bolet ze som nemohla nan hryzt (inak nebolel), bola som na zbrus blomby lebo bol asi pretazeny a malo to s bolestou pomoct- nepomohlo. dnes som bola u zubra zaz lebo zub stale boli (uz su to tri tyzdne) spravil mi rengen a povedal ze kaz tam nemam cize netreba spravit korenovu vypln ani nic podobne Mozno ze mam zlomeny zub vo vnutri. tak zub znova vyvrtal pozeral mikroskopom ale nic nenasiel zub je v poriadku, nalomeny nieje...tak zub zas zablomboval, teraz mi to odrtplo a ked zahryznem tak zub znova boli :( ja sa z toho uz zblaznim proste nemte s tym niekto skusenost? nestalo sa vam daco podobne? diky

rene1337

Nehovorim aby si musela menit, a taktiez nenarazam na vasho stomatologa len to je ako z lekarom kazdy jeden sa stretol s problemom v svojej oblasti ktory nevie riesit a musi sa radit nieco ako ranna visita :) Pozri iba ti radim ze skus zabehnut za inym inou a spytat sa mozno sa iny stomatologovia z niecim podobnym stretli.

veronicka2

nemam zapal nicoho, co dokazali vysetrenia RTG mikroskop a podobne. nemam ani zlomeny zub nemam NIC...ved prave to je na tom cudne ze vsetko mam v uplnom poriadku. cystu nemam to by rtg ukazal...zlomeny zub vo vnutri nemam- co by mikroskop aj rtg ukazali. nemam velku blombu (co by zatazovalo zub) nemam NIC...proste sa zblaznim z toho. zuby vedla toho bolaveho su v poriadku, zuby v zadu (stolicky) su poriadku zuby mudrosti mam vyrastene davno a su v poriadku.
proste ja nechapem co sa deje

Lulita

inak som googlila co to moze byt, od zapalu korena, kosti az po cystu v dutinach, ktora tlaci na zub, tak si vyber :(

Lulita

veronicka - ani moja nevie :((( tvrdi, ze od dasna, ale to je blbost, nepulzovalo by mi v nom a ked ho prevrtala a dala plombu na chvilu bol klud a zase dokolecka to iste, ma to uz nebavi

veronicka2

len ja mam tu nevyhodu ze ja mam koren v poriadku, nemam ani zapaleny ani nic...nemam ani zlomeny zub vo vnutri a aj tak zub boli. v podstate nevie sa dovod preco ma zub boli lebo vsetko mam ok :(

Lulita

no, tiez mam podobny problem, je to otrava, zub ma strasne bolel, vypadla mi plomba, dala novu chvilu to bolo ok a znova v nom mam tlak a bolest, jem len na jednej strane, ma z toho uz triafa, lebo sa to uz taha dlho, ked si predstavim, ze zase rozvrta a zase budem platit nehorazne peniaze za plombu, ktoru som nedavno dostala tak neviem :((( sa bojim, ze bude zapaleny koren, lebo vtedy amen tma