Stafylokokus aureus

kacena395

Dobry den pan RNG...Chcem sa s Vami poradit..mám syna 7-tyzdnoveho ktoremu zistili zo sterov z nosa stafylokoka aurela..uz 6 tyzdnov bojujeme zo soplikmi, vyskusali sme celu škalu kvapiek a spejov do nosa.Skusili sme aj koloidne striebro- trochu s nim sopliky utlmili ale stale pretrvavaju...mohli by ste mi poradit co na tie sopliky dat?

hygienik

treba si cistit domacnost hlbkovym cistenim od roztocov, bakterii, vyrusov, plesni. Klasicke vysavace su najlepsim siricom stafilokokov a inych nebezpecnych chorob, ktore sa nazhromazduju v matracoch, sedackach, posteliach....

ked obmedzite vznik tychto bakterii na minimum, nebudete musiet investovat neskor do nakladnej liecby a dozivotnymi problemami s alergiami ci astmou.

ukon c 1:
vyhodit sackovy vysavac
ukon c 2:
kupit si nakladnejsi vodny vysavac s cistenim a dezinfikaciou vzduchu a najma vyklepavacom biologickeho odpadu z matracov, posteli....

v opacnom pripade je boj s tymito zakernymi chorobami vopred prehraty

Vittel

Odpisujem vsetkym, co hladaju pomoc v suvislosti s neduhom zvanym Stafylokokus Aureus. Mojej dcerke tiez zistili po odberoch ze ma v nose tento bacil. Ziadne ATB vobec nezabrali. Tak som skusila alternativu. Odporucam Vam zaobstarat si v lekarni Koloidne striebro - ci uz v tekutom stave/na hrdlo/ alebo vo forme nosneho spreja. Je to maly zazrak. Ak mi neverite navstivte stranku www.koloidne-striebro.sk, precitajte si odstavec Fakty kde presne popisuju ako posobi tento pripravok na Stafylokoka. Drzim palce a skore vyliecenie.

icuka

Dnes som bola na alerg, vysleky mam, prosim kto mi odpovie čo to znamena .
CRP:8,44,norma do 5mg/1,celkove nešpecificke IgE 460,norma do 100,
Aslo 243,norma do 200 kIU/1,alergia na plesne, dakujem.

Icuka

Dakujem ,bohužial mam už aj astmu stredne ťažku, stále problemy s dutinami, no a samozrejme uši, obe. Prosim vás popište mi aspom informačne čo ba som mala robit, alebo aky postup je pri liečení a sčím liečit. Aj ja som si kupila naš citricidal, kvapky, no neviem či to je učinne aj na uši, a ako, kvapkať si , ja ich pijem riedene s vodou. Dakujem s pozdravom

ayurvedsky maser

Icuka:
Viem vam ucinne pomoct s liecbou stafylokoka, ale je sa potrebne objednat na osetrenie. Mozete ma kontaktovat cez mail. Ked vam ho nasli v uchu, tak ho pravdepodobne mate v celych dutinach a urcite i v krvi. Antibiotika tam velmi nepomozu a ten stav sa bude casom zhorsovat a moze prejst az do astmy...
S pozdravom Milan Pravda, Liptovsky Mikulas

icuka

ahojte,na lavé ucho slebo počujem , mam načuvací aparat, no nemôžem ho nosiť lebo mi zistili stafylokok vtom uchu ,mala so pretrvavajuce problemi možno aj to mi spôsobilo narušenie sluchu, vybrala som 6krát silne anbt,a mam z toho teraz oslabenú imunitu,bola som na imunitno alerg, vyšetrení čakam vysledky , nie je to krátkodobá záležitosť, našich lekárov, darmo prisahali na Hypokrata, koho mam teraz vinit, za môj zdrav, stav, podavali si ma ako ping pongovú loptičku, a mam trvale následky,a stále som neni v poriadku, aj taky je obraz našich lekarov bohužial z následkami, prosím o dobrú radu, dakujem.

icuka

ahojte,na lavé ucho slebo počujem , mam načuvací aparat, no nemôžem ho nosiť lebo mi zistili stafylokok vtom uchu ,mala so pretrvavajuce problemi možno aj to mi spôsobilo narušenie sluchu, vybrala som 6krát silne anbt,a mam z toho teraz oslabenú imunitu,bola som na imunitno alerg, vyšetrení čakam vysledky , nie je to krátkodobá záležitosť, našich lekárov, darmo prisahali na Hypokrata, koho mam teraz vinit, za môj zdrav, stav, podavali si ma ako ping pongovú loptičku, a mam trvale následky,a stále som neni v poriadku, aj taky je obraz našich lekarov bohužial z následkami, prosím o dobrú radu, dakujem.

ayurvedsky maser

RNG:
Ja hovorim o vnutornej forme infikacie stafylokokmi a tam ani ten Citricidal nie je dostatocne ucinny. Mam to uz otestovane u mna na zariadeni a aj potvrdene klasickymi krvnymi testami beznej mediciny.