Chudšie stehná

Príspevok v téme: Chudšie stehná
Popocatepetl

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by mi niekto nevedel poradiť vo veci týkajúcej sa viac športu a posilňovania. Hrávam aktívne volleyball už niekoľko rokov, tento šport je veľmi náročný na nohy a v posledných rokoch mi na nich narástlo dosť veľké svalstvo - odkedy ho hrám profesionálne.Problém je v tom, že moje svaly sú skôr objemné ako pekne vyrysované, mám teda pevné svalnaté nohy a sprvoti môžu pôsobiť skôr ako veľké tlsté stehná. Ako docielim to aby som pri tomto športe mala pekne vyrysované svaly na nohách, aby nemali len objem?

D0m1n1ka

No ja ti neviem poradiť. Ale myslím že by si mala ísť za nejakým dobrým trénerom, ktorý by ti s tým pomohol. Myslím že je to taká zložitejšia otázka skôr pre odborníka. Ja doma cvičím už pár rokov pekne sa mi s toho tvaruje postava. Ale teraz som začala cvičiť cross fit a tiež sa mi začínajú robiť svaly ktoré sa mi nepáčia. A teraz neviem či teda cvičenie a športy postavu skrášľujú alebo dokazia. Takže tiež neviem čo mám robiť. Lebo cvičiť som začala s tým že chcem byť krajšia.