Jazýčková / Francuzák

ria118

No, dnes sme boli vonku ja, on, kamoš aj môj aj jeho najlepší(tiež bomba chalan) a ešte 2 bomba baby v mojom veku, ktoré poznám a zistila som to JA! no to je jedno. :D A nakoniec všetci poodchádzali a sme išli smerom ku mne domov. Sme sa nasmiali atď...a potom sa ma spýtal,že ako by som reagovala keby sme išli do mojej brány a on mi chytí zadok...Ja že neviem, ale nech to neskúša, lebo ja sa len tak chytať nedám. No potom sme išli ďalej až sme došli ku mne do brány, potom sme sa akože na rozlúčku objali a chcel pusu na líčko. Ja že OK, dala som mu ju.(inak predtým som ho naháňala už a vtedy chcel tiež na rozlúčku pusu a som mu dala na líčko a on, že chce normálnu. Ja že nie. tak že ešte jednu na líčko. Tak ok. Ale tak otočil ústa, ale to iba taká maličká, čo som mu dala na ústa, lebo som sa dosť šikovne vyhla..)tak preto som už nemala problém dať mu pusu na líčko tak som mu ju už v mojej bráne dala. Potom sme sa zasa objali a chytal mi zadok...ale ja som sa tak nejako no uhýbala, aby nedočiahol. :D to sa mi aj darilo. Potom chcel ďalšiu pusu na líčko, tak som dala. Potom ešte a ešte jednu. Dala som mu. No a on že teraz normálnu. Ja že nie. Lebo normálnu chcem od lásky nie? To akože som mu už skôr povedala čiže vie...A on že nie, že prečo. že chceeee...ja že smola. potom ma objal tak dlhoo a ani mi nechytal zadok iba chrbát a dlhooo. potom chcel ešte jednu pusu na líčko, tak že OOOKEEYYY...Ale potom chcel zasa normálnu tak som hovorila že nie nie, smolaaa, ešte sme sa rozlúčili ďalším objatím a išla som domov. :D čiže tak. je to kamoš aj frajer by bol super, ale on je taký...sukničkár asi...proste mal babu a vtedy písal aspoň 4 podľa mňa, že ich ľúbi...atď...to som mu aj hovorila, že preto ho nechcem ako frajera, lebo ja teda takého záletníka či ako to nazvať nechcem(povedala som to samozrejme miernejšie...:D)....veď ma chápete. no ale bolo to fajn...ale na normálnu pusu si dám RADŠEJ pozor. Bolo by to fajn, ale taký okamih, čo si zapamätám, si chcem radšej nechať, ako ste aj tu spomínali. Ďakujem za názor ešte raz a kľudne sa vyjadrite. Aj kritiku dajte kľudne, že som to nemala robiť atď...to zvládnem, ja som zvedavá na názor Váš. :)
Pekný víkend. :-)

ria118

Nie, ty si ma zle pochopila asi...Už keď sme sa spoznávali tak mi hovoril, že nikto o tom nevie len on a Boh a že má aj zlé stránky. Ja že aké? Nechcel povedať, tak som hovorila, že OK, nemusíš, ja ťa nebudem nútiť...ale potom to nejako z neho vypadlo....že má občas samovražedné sklony...trochu sme to riešili, tak som mu dohovorila...a on neviem prečo mi to vlastne včera písal o tom...proste len tak...idem sa zabiť...z ničoho nič...po normálnej téme..ja som hovorila, že čo to hovorí? atď...on čím ďalej tým viac o tej smrti a takto hovoril..ja som sa už vážne zľakla...keď mi poslal jedno video, že zomrie s výhľadom na rodné mesto a také veci, tak som sa veľmi zľakla a povedala som mu, že nech prosím nič také nerobí, lebo mi na ňom veľmi záleží. Povedala som, že ho ľúbim...ale potom som sa opravila, že to najskôr nie je láska ale proste mi na ňom veľmi záleží, tak nech nerobí prosím nič také, aby si ublížil a takto...Potom sa už ukľudnil trochu...že aj on ku mne asi cíti niečo viac, ale že všetko okolo neho sa sere...ja som sa vtedy nahnevala a pekne povedané som mu vyčistila žalúdok, nech sa spamätá a začne si vážiť život!atď...
to nie je akože sa mi vyhráža, že ak sa s ním nebudem bozkávať tak sa zabije...nie. Potom keď to už prešlo sme si písali už len tak, on že bude môj ten, čo mi dá prvý bozk atď...ako zvyčajne...a už zasa mi hovorí láska, aj keď som mu hovorila nech mi tak nehovorí, lebo to nie je pravda, lebo on nevie či ma ľúbi...no akože áno, ale nevie to presne, že je zmätený podľa mňa...
Prepáč, z môjho trošku chaotického písania si to asi zle pochopila...Neviem či niekedy budeme spolu alebo tak, ale teraz sa oňho trošku ako o priateľa bojím, ale sľúbil, že už bude dobrý atď...ale takéto prípady toho nasľubujú...A prepáč aj za moje siahodlhé texty...No ja sa mu posnažím pomôcť, zatiaľ sama...a mám ho veľmi rada. Neviem, či by z nás bol nejaký pár, alebo tak....neviem...tú pusu mi akože už je tu nejaká,,,dohoda,, čo on ju navrhol aj uzatvoril, že mi ju dá...ja som zatiaľ ticho, ale povedala som, že neviem...že skôr nie, že chcem lásku atď...Vôbec neviem ako to bude...Určite mu ale nechcem ublížiť, aj keď to ako to hovoril o tých veciach, ublížilo mne...asi si to neuvedomil, že viac ako by tým ublížil sebe by tým ublížil ostatným, čo som mu aj hovorila...A keby sa mu niečo stalo, tak aj keď by som možno vedela, že to nie je moja vina tak by som sa za to do smrti obviňovala to viem. Lebo to by znamenalo, že som zlyhala a nepomohla som mu...Neviem, či to chápeš, ako to cítim...Ale ďakujem za úprimný názor. :-)

bj111

ked sa chce zabit, to je jeho problem. nema pravo ta vydierat a tlacit kvoli tomu. Je to uboziak, co toto robi, ze vyhrozuje zene, ze sa zabije. a tym ju manipuluje.
musis mu pomoct len ako priatelovi, aby sa nezabil, ale nie tak, ze ta donuti robit nieco co nechces. pomoz mu vyhladat odbornika, prekonat to nejak. a niesi vinna za jeho smrt, ani keby sa zabil, ked odmietnes robit, co nechces.

ria118

Bionetla-Aha, ty si asi myslela, že každý druhý chlap by si užíval aj keď má, aj keď nemá priateľku...No áno...Máš pravdu...Neviem ako to bude...Dúfam, že nakoniec všetko dobre dopadne. :-)
Ďakujem.

ria118

Bionetla-Každý druhý chlap sa chce zabiť?!Má také sklony...Niekedy mi príde ako úplne to strašidelné....že by skočil z okna a potom, že by nič také neurobil, že sa musí z toho dostať, aj keď to bolo len tak tak, že bol OK...Ale nejako som to dala...Je mi to ľúto...Ale veľmi mi na ňom záleží...
Ja sa mu posnažím aj naďalej pomôcť, lebo keby sa mu niečo stalo tak vážne neviem, čo by som robila...asi by som sa scvokla...
No pokúsim sa nenaletieť. Ale mám ho rada, on tiež ku mne niečo cíti asi...Tak on povedal...Je to zvláštne...a k tomu...ja mu nebudem brať slobodu ktorú teraz má...a kamarát je predsa len lepší ako frajer nie? Neviem ako to bude...Teraz mi však najviac záleží, aby bol vporiadku...Ani poriadne nespím...raz vpohode...inokedy...
A takéto problémy teraz má veľmi veľa mladých ľudí. Veď to je hrozné....zvlášť keď majú relatívne šťastný život...Ja mám tiež problémy aj som mala a čo! Žiť sa musí a život je predsa jedna krásna vec!
Ach jaj...dúfam, že bude všetko vporiadku. Ďakujem Vám za rady a platí, že sa aj naďalej ak by ste chceli môžete vyjadriť.
Pekný deň. :-)

Ria188

A je to vkeli. Viete. On má problém. A včera keď bol na tom tak zle no...Nechcem to rozvádzať...Tak som sa oňho veľmi bála a uvedomila som si,že mi na ňom veľmi záleží...Ale najskôr ho neľúbim...Neviem...Mňa odrádza to,že on by s každou peknou babou najradšej bol ...A teraz môže...A ja som mu aj povedala keď som ho trochu dala dokopy...Že preto ho mám asi iba veľmi rada a neľúbim ho...A on že som to zle pochopila...Že keby bol so mnou tak by bol iba so mnou...Ale neverím mu...Uvidím ako sa to vyvinie...Ale neviem či je to pravá láska...Do včera to bolo len také akože...Teraz je to osobnejsie...Ale neviem...V každom prípade ďakujem za názor...Radšej zatiaľ počkám...Ak by ste ešte mali k tomu nieco povedať tak budem rada.
Pekný deň prajem. :-)

Ria188

No tak to bola asi irónia. :D
Ehm...Mám 13!!! A aj keď tak nevyzeram a ani sa nechovam...Stále mám len 13 rokov!! Čiže na sex mám ešte čas. ;-)
Ale vážne...Ty si myslíš, že by to bolo vpohode? A nie je lepšie keď je to láska na prvý bozk? :-)