Pritahuju ma iba dekadentne typy muzov

Príspevok v téme: Pritahuju ma iba dekadentne typy muzov
Cindy35

ahojte, som tu zas. cely februar som bola na dne a stale som a uz je koniec marca.
stale neviem zabudnut na Brava, aj ked ma uz dourazal do spiku kosti, aj tak mam sto chuti ist tam kempovat.
skusala som sa zoznamit cez internet, aby som nanho zabudla, ale vsetko boli normalni slusaci. ked natrafim na slusneho muza, okamzite ho zaradujem do kategorie "o tohto ani bicykel neopriet". co je skoda, lebo jeden bol neurochirurg, dalsi ucitel a este jeden daky bankovy riaditel. oni sa potom snazili ma kontaktovat, ale uz som im nedvihala tel.ani neodpisovala.
je to neprijemne lebo mam takto zniceny zivot, vzdy len som sa vlacila s dakymi namyslencami a vagabundmi. na zaklade toho nemam usporiadany zivot, deti, rodinu, nic.
za posledne dva mesiace som okrem Brava ma zaujal iba jeden chalan- vyzera ako Brav ale v blondavom, tiez ma okolo 120 kg. problem je ze je z Kosova a okolo neho je vzdy roj pochybnych sliepok, ktovie ci to nie je jeho zamestnanie. takze z blata do kaluze.
on mi vzdy ked sa vidime kupi sampanske ale inak sa so mnou nebavi, iba stoji vedla mna a stale sa obzera v zrkadle-uplny Brav, este aj chrbat ma tak siroky ako on. ja som z neho aj dnes bola taka mimo, ze som sa ho ani neopytala ako sa vola. vsak to by mal muz vyvinut iniciativu. takto sme sa 2x videli. registruje ma, ale ked su tam tie k.rvy vedla neho, tak mi je to blbe sa s nim bavit.
myslite ze je problem, ze v mladosti som sa stala obetou trestneho cinu prave zo strany takej obludy ake ma teraz pritahuju??? :-(((( Stockholmsky syndrom?

Cindy35

to nie je len o vyzore. lebo ja som do tej zoznamky uviedla, ze ma nemaju kontaktovat muzi, ktori maju menej ako 90 kg a tiez s detmi. vsak niektori mi vazne vypisovali ze ma nahlasia administratorovi za diskriminaciu..
ten doktor bol vetchy, ale ucitel aj s bankarom mali okolo 100 kg, ale nemali to vyzarovanie ani daku davku agresivity, neviem to definovat, skratka neposobili na mna vobec muzne a drsne. ja mam celkovo dojem, ze tie internetove zoznamky su k nicomu. aj minule bolo o tom v novinach, ze sa robil vyskum, ze to nemoze fungoat, lebo nezachytavaju neverbalnu komunikaciu a vyzarovanie

hapPiy

podla mna s vkusom nemas ziaden problem.Clovek tak prirodzene funguje co prezijes od detstva ta formuje.Je znamy pripad napr nadmerne obeznej pestunky ktorej pritomnost ovplyvnila vkus neskor mladeho muza ktoreho v dospelosti pritahovali len velmi obezne zeny to bolo pre nego vzrusujuce
Podla mna nie vkus treba zmwnit ale formuluj svoje poziadavky v zoznamke aky typ muza hladas cize velmi silnej postavy velkeho muza.Kto hlada ten najde.To co vnimame ako pwkne je vyslwdkom citovej hiatorie od mladosti.Casto plati ze sa nam pacia ludia kt sa posobaju na clenov v rodine.kto ma tmavovlaseho otca aj brata je vacsia pravdepodobnost ze to bude mu sympatixke v dospelosti lebo pr nich przil dobre pocity.

Cindy35

inak mi pisal hned rano sms ten z banky, co sme sa zoznamili cez internet a boli sme vcera popoludni na drinku.
ten slusak. bol by aj celkom pekny, vyzera ako Viking, ale nema v sebe nic agresivne - mozno to je moj problem?? asi mu ani neodpisem, naco mu davat plane nadeje a stracat cas s niekym nezaujimavym
mozno nerobim dobre, lebo ma dobry job a zmysel pre rodinu, ale feromony sa nedaju oklamat..

Cindy35

no liekom na Brava mi momentalne pride iba Kosovo. vcera, ked som ho videla, tak som mala Brava uplne v pazi. dosla som domov a som si vycitala, ze som sa mohla s nim aspon porozpravat, aby som vedela co je zac. je uplne taky typ ako Brav, len svetly typ. tiez take miesizelezo a arogantny, ale ma nieco take sexi a chlapcenske v sebe.
zial asi je tiez taky vymlety. a moze byt aj nebezpecny co sa tyka pohlavnych chorob, vzhladom na tie pochybne zenske okolo neho.
ale myslim ze som mu neni uplne lahostajna, lebo ked ma zbadal, tak ma pobozkal na lice 3x a ponukol mi sampanske. ale inak sa so mnou nebavil. mozno je hanblivy? ale stale sledoval co robim.
potom sme dosli s kamoskou do toho podniku druheho a on tam sedel a mi kyvol ze si mam k nemu prisadnut. ale medzitym taka mala sliepka si tam rychlo bezala sadnut. to bolo trapne. ony sa tam nanho vesali a fotili si ho. lebo on nosi zlate Rolexky, mozno aj preto si myslia ze z neho nieco kvapne. alebo je ich pasak, neviem.
tak mi sme s kamoskou stali opodial a zrazu Kosovcan nechal cely svoj harem a prisiel k nam. ale zasa nic nehovoril, iba tam stal a obzeral sa v zrkadle - asi 20 min, no uplne akoby som Brava videla :-))
ja som sa robila ze si ho nevsimam, to ho stvalo. asi je zvyknuty, ze zenske same za nim chodia. potom som odisla bez rozlucenia s nim, to ho mohlo porazit :-))
ale potom doma mi to bolo luto, mohla som sa s nim dnes stretnut a nemysliet na Brava, aspon by rychlejsie presla tato hrozna nedela :-(

Cindy35

veru, asi nie :-/ lebo sa uz roky tocim v kruhu a neda sa z neho von.

ale ason pozitivna vec- uz tolko neotravujem Brava, ked myslim na Kosovcana. Lebo s Bravom to uz bolo vazne, snazila som sa krotit, ale aj tak som mu pocas 2 mesiacov kazde rano poslal sms. taku nevinnu ako Ahoj alebo Dobre rano. za 2 mesiace mi odpovedal asi 5x iba. aj tie veci mi dosli postou. vsetky. z toho som bola na prasky.
uz aj jeho priatelia a pribuzni sa dozvedeli ze mu nedam pokoj, jeho naj kamarat mi pisal v style ze "Jozo ma novu frajerku, je prekrasna, 100x krajsia ako Angelina Jolie." to je taka lacna vyhovorka, ze mi je jasne, ze frajerku nema, iba ma chce silou mocou odplasit

Slecna A.

Cindy, ja som chodila k psychologovi a neplatila som u neho ani cent. Takze tieto lacne vyhovorky v style - nemam na to peniaze su hlupucke :) Staci si najst psychologa, ktory nie je štátny. Ze mas kamosky psychologicky, ktore maju neusporiadany zivot? :D A maju na to aj papiere, ze taku funkciu aj vykonavaju? Dalsia hlupost...nie kazdy psycholog ma neusporiadany zivot. Ak chces, dam ti kontakt na mojho, neviem odkial si, ale maximalne si zaplatis za cestu (ak si student, mas zlavu na cestovne).
A ano, terapia by ti pomohla. Neviem teda presne, co sa u teba dialo ci uz v detstve alebo nedavno v minulosti, ale urcite si zazila nieco, co ta negativne ovplyvnilo a ma to na teba dopad. Bez terapeuta si sama s tym neporadis, lebo to nie su veci, ktorych sa ludia zbavia spojpomocne

ebi77777777

mám pocit, že s osobami podobnými ako Truffla sa ako keby vrece roztrhlo :)
žasnem normálne, uštipenite ma :D, aby som sa zobudila, mám pocit, že toto už nie je normálne

Cindy35

nemozem ist k psychologovi z viaceryx dovodov. nemam na to chut ani peniaze. mam dve dobre kamaratky psychologicky ale objektivne ony maju dost problemov sami so sebou - zivot maju podobne neusporiadany ako ja, tak ani nemam moc doverubkubpsychologom. a

vy si myslite ze terapia by aj tak mohla pomoct? mam stockolmsky syndrom?

nirv

Asi máš pravdu, je to chore a potrebujes terapeuta. Vážne. Zrejme máš s tým dotycnym nevyriešene účty a preto kontaktujes presne take typy- chceš si to s ním vybaviť. Podvedome. Tak šup šup za psychológom, inak normálneho chlapa nezbalis.