Vytok - je to normalne?

M 25

ved práve, že ho máš od prvej menštruácie je zrejmé, že ide o to, čo som ti písala nižšie :D

ked už tolko času tráviš na fore, mohla si si to už kludne nájsť aj na nete a všetko o anatomii ženy a jej cyklu ..

M 25

my sa nehádame :D ja teda isto nie ..

po prvé, nie som žiadna tvoja "moja" a po druhé, môj vek ťa vôbec zaujímať nemusí .. aj ked som zvedavá na ten tvoj, ked riešiš takéto veci tu .

mne je to tak jedno, kedy budeš sexovať .. len nezabudni na ochranu, lebo zas tu pribudne téma, čo ak som v tom.. to je tak, ked deti sexujú

nirv

Každá žena to ma, to je normálne. Frajer si to ani nevšimne. A nehadajte sa, je jej vec odkedy sexuje. Inak si si mohla niečo o tom prečítať alebo sa mamy opýtať.

monika2

ano? utvrdzujem? a cim zase moja? a keby daco tak ja ten vytok mam od prvej menstruacie. a smiem sa spytat kolko mas rokov?

M 25

no to si mala zajsť hned, ako si si ten výtok všimla a nie vypisovať na internetové fora :D :D

hej, to máš pravdu, sto ludí sto chutí .. a aj tak ma stále utvrdzuješ v mojej domnienke, že ešte zrelá nie si ;) ale aj to príde..

monika2

ok nebudem sa hadat. mam celkom dobru naladu a nechcem si ju pokazit :) kazdy ma nato svoj nazor...(myslim tu zrelost)
a dakujem ale aj tak zajdem ku gynekologovi aby som si bola 100 percentne ista ze je to v poriadku.

M 25

aha,čítam, že intímku nechceš .. tak si zvykaj, že to budeš mať na nohavičkách často . a hlavne, v období ovulácie ...

no ludia dokážu vycítiť z rozprávania toho druhého .. a hlavne, tento tvoj problém svedčí o tom, že nevieš základné veci a riešiš to tu na nete ... takže od zrelosti máš ešte daleko ;)

M 25

lenže ty sa hanbíš za uplne normálnu ženskú vec ... v tom vidím problém zrelosti ..

a neporovnávaj si výtok s tvojou mamou, však každá žena je iná!

však zajdi k dr a uvidíš, ale ako som písala, je to uplne normálna vec. nos intímku.

monika2

M25 tak ja som si vsimla ze moja mamka nema tak spinave gate ako ja tak preto by som sa hanbila a neviem ako by to zobral moj priatel. aj ked by to mal zobrat v pohode pokial som zdrava ale clovek nikdy nevie. zajdem ku gynekologovi a uvidim ze co mi je. intimku nosit nechcem mne osobne to spinave pradlo nevadi len sa bojim tej reakcie ked sa raz pred priatelom vyzleciem ale do sexu sa nehrniem. a to co tu pisem tak prepac ale z toho podla mna nemozes vicitit ci som zrela na sex alebo nie. to ze sa hanbim to je vec povahy a nie zrelosti... :)

M 25

monika a prečo by si sa mala hanbiť?? je to uplne normálna vec.. kedže pošva sa ti vnútri prečistuje a ten sekrét je potrebný, aby si bola v poho.
nos intímku, ked je ti to nepríjemné ..
a sexuj,ked budeš na to psychicky zrelá ..kedže teraz očividne nie si