Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

doubledog

celkom zaujimave reakcie na moj komentar :)

ja nikde netvrdim, ze to mate tolerovat. rozhodnutie je predsa na vas.
ked uz sme pri tom, tak podla mna tolerujete muzom neuveritelne vela veci, ktore by ste tolerovat vobec nemali.
ale reci okolo toho mate kopec, to je fakt, akurat skutek utek, a potom zijete s magormi, tyranmi, psychopatmi a uchylmi :)

dadula a spol:
ohladne mnozstva sexualnych fantazii u zien som sa nijak nevyjadril, ani to nehodlam nijak komentovat.

elenna_2

Maoam, dakujem aj ja dufam ze ma osvieti a hlavne, ze naberiem odvahu ukoncit vztah a Lulita len opisala nieco co videla, isto to nemyslela zle

Lulita

vetva - tak ja som asi ten posledny clovek co by bol zvrhly :) moze byt vymazane, ale urcite nie kvoli zvrhlosti, mozno miernemu odboceniu od temy