Chlapi, preco toto robite?

Príspevok v téme: Chlapi, preco toto robite?
zufalec!

Frajerovi som cez vikend nasla hole fotky jednej baby a jeho tiez hole fotky. Nasla som ich tak, ze som mu omylom vymazala pesnicku a ked som ju isla z kosa vytiahnut, tam som to nasla, akoze vymazane. Na moje pocudovanie som dokazala zachovat klud, ale inak to vo mne vrelo... Spytala som sa ho, ci ma odo mna malo komplimentov, aby toto robil, alebo ci ma nejake komplexy alebo je inak frustrovany alebo ci si potrebujem dokazovat, ze je stale ziadany, aj ked je zadany. Tri rozne otazky, tri rovnake odpovede - NEVIEM. Kto to ma potom vediet??? Baby, vam co povedal ten vas pri takejto situacii?

Lulita

agnes - :D :D :D nasvietit vtaka lampou, to sa mi paci :))))))))))))))) myslim, ze kardinal bude z teba nadseny :)))

Agnes999

Ked si bude nabuduce vymienat hole fotky s nejakou cicou, neondej sa a hybaj mu pomoct. Uvar mu kavicku a dones k pocitacu, ked sa bude fotit holy, podrz mu lampu tak, aby mu dobre nasvietila vtaka. Si jeho priatelka a musis ho podporovat v jeho konickoch. Je to pre dobro vasho vztahu. Takto ta bude milovat az do konca zivota.

Agnes999

Zufalec mas vybore nazory! Ano, nasla si co si hladala, muzi sa internetovym sexom len hraju a nechcel ti tym nikdy ublizit. Ked raz omylom zistis, ze sa s nejakou aj vyspal, zase rychlo pogoogli a urcite najdes nazor psychologa, ktory tvrdi, ze nevera je zdrava a zosilnuje vztah. Az zistis, ze ta jeho milenka nie je jedina ale ze to strci do cohokolvek, zase rychlo pohladaj, urcite najdes niekde aj nazor, ze muz je od prirody stvoreny ze musi oplodnovat vsetky zeny v dosahu a zena sa nema co do toho starat, jej starost je starat sa o blaho svojho muzicka, ofukovat ho, aby mu nic nechybalo, nezabudnut uvarit kazdy den veceru a prichystat do chladnicky pivko. Ja ti to kvitujem, mas k tomu nadherny postoj a zijes presne tak, ako si zasluzis. Len potom nechapem, preco sa nazyvas zufalcom. Mala by si sa nazvat "nekonecne stastna zena ktoru priatel nekonecne miluje a dokaze jej to hratkami s inymi zenami"

Laara

o nicoooom..on nevie napisat nic k veci..to ze si to maju vyriesit sami..ona to riesi na fore a my reagujeme, tak to tu funguje..ked sa s tym nedokazes stotoznit..tak papa :)

no my (pipky, pipinky, anonymne rarohy atd.) si tu nevylievame svoje zranene naivne srdiecka..tot slecna a jej podobne tu riesia..a ked sa nedocitaju, co predpokladali, ze sa docitaju, ze vlastne ten moj frajer je ten naj na svete, lubi ma jak kona a on len nevedel chudacik ze mi moze ublizit a blablabla..tak sa to tu zvrtne a dievcence sa oduvaju, osocuju, pisu absurdity typu aka je Maoam rozbijacka manzelstiev a potom je tu dalsia skupina..taki ako si ty, ktori sem pridu len podkurit a honia si tu svoje nekonecne a neprekonatelne muzske ega a medlia si ruky..ze predsa len stale existuje na svete dostatocny pocet naiviek, ktore treba v ich nekonecnej naivite utvrdzovat a podporovat..pre mna za mna nech si dievca robi co chce, mne to zily netrha..ja by som s chrunom, ktory si vymiena nahe fotky s nejakou kamoskou, neostala ani sekundu..

Dadula56

Ona ten vztah aj tak neukonci. To vidis z tych prispevkov.
A ako pises, ten vztah je zjavne nevyrovnany. Nielen preto, ze sem pise a neriesi si to s nim. Minca ma dve strany, v tomto pripade si dovolim tvrdit, ze to je na jednej strane chlap so sklonom k nevere alebo minimalne k tej internetovej a druha strana je zena, ktora bude dookola odpustat. Ci je to spravne je na nej. Zeny tu len vyjadrili, co by robili ony. Nemusi sa po nich opicit.

Lulita

ked niekto ani po 3 upozorneniach nepochopi, ze to sa v laskyplnom vztahu proste nerobi, nema dostatocne EQ pozor nie IQ, ale EQ a hlavne dostatocne mnozstvo lasky, aby tomu druhemu, ktoreho akoze miluje nerobil zle, tak potom uz neviem, co to je za cloveka

Lulita

dadula - nema dostatocny inteligencny kvociet, aby to ozrejmil, ze preco to ten dotycny robil, radsej bude nadavat na tie, co by podobne idiotiny netolerovali, typicky egoista, tliachanie do vduchu o nicom

kardinal

nuz vo vyrovnanom vztahu je to tak, ze si to maju ti dvaja vyriesit sami ... a ak sa to riesi takymto sposobom, tak to vyrovnany vztah nieje

napriek tomu vsetkemu, by ma v zivote nenapadlo, tu niekomu radit, aby zabudol na 4 rocny vztah ... kazda minca ma 2 strany, sancu tu vsak dostala len 1 ... o tom cely cas pisem

kardinal

az teraz som si uvedomil co sa stalo ... vystupujete tu ako jedna dusa jedno telo ... a oslovenie pipinka ci feministka si kazda berie na seba ... to ale nebol zamer, nebudte take vztahovacne ;)

Dadula56

Ja osobne na teba reagujem preto, lebo ma zaujima, co si naozaj myslis o tom, ze chlap si posiela nahe fotky s inou zenou, ked je vo vztahu, ktore je (vraj) fungujuci. Ale zatial si sa len vyjadril, ze sme pipky, takze este par prispevkov bude nutne obetovat, kym sa dozvieme od teba ako to vlastne je v tom vyrovnanom vztahu.