Chlapi, preco toto robite?

Príspevok v téme: Chlapi, preco toto robite?
zufalec!

Frajerovi som cez vikend nasla hole fotky jednej baby a jeho tiez hole fotky. Nasla som ich tak, ze som mu omylom vymazala pesnicku a ked som ju isla z kosa vytiahnut, tam som to nasla, akoze vymazane. Na moje pocudovanie som dokazala zachovat klud, ale inak to vo mne vrelo... Spytala som sa ho, ci ma odo mna malo komplimentov, aby toto robil, alebo ci ma nejake komplexy alebo je inak frustrovany alebo ci si potrebujem dokazovat, ze je stale ziadany, aj ked je zadany. Tri rozne otazky, tri rovnake odpovede - NEVIEM. Kto to ma potom vediet??? Baby, vam co povedal ten vas pri takejto situacii?

winki

Inak sranda.....teraz v jednom príspevku baba, ktorej chalan ja osobne si myslím, že úplne nevinne a zo srandy navrhne trojku sa s ním chce rozísť a v druhom baba, ktorej chalan má už druhý krát nahé fotky inej baby a dokonca baby ktorú pozná....si ho obhajuje a chce s ním dokolečka komunikovať.
Ale hlavne, že sme feministky a pipky :D

zufalec!

Maoam - pomsty chtivá? Ona ublíži mne a ja som pomsty chtivá? Ona vie, že má priatelku. Poznajú sa skôr, ako som sa ja dala s priatelom dokopy. Ale nikdy spolu nič nemali a to ona asi doteraz nerozdýchala... Prosím ťa, chod rozdávať rozumy inde. Tu už o to nikto nestojí... Kažodpádne dík za názor aj tebe.

Lulita

kardinal - tak ja nastastie toto riesit nemusim, by som to doma nestrpela

ale ked uz ma ten problem, urcite sa netreba tvarit, ze sa nic nedeje omg!

soffa

teba pauza pripada ako velmi radikalne riesenie???spamataj sa dievca a maj k sebe uctu,ked to ten tvoj k tebe nema"""ani bicykel by som si o takeho chlapa neoprela..

Maoam

tak moment, mila slecna, ty si bola ta, ktora dane nahe fotky chcela zaslat priatelovi tej slecny, ktora je na nich odfotena ako naha :D

a neviem, kto sa ti tu smial do tvare ci sa tesil z tvojho problemu

sama si pomstychtiva a myslis, ze su taki vsetci?

ludia sa ti tu akurat snazili otvorit oci, ze ten tvoj krasavec nebude taky, za akeho ho mas, podla toho, co ti OPAKOVANE robi, navyse ta baba - osobne ju pozna..ehm, to je uz na zamyslenie

nuz ale co - uvidis casom sama

zufalec!

kardinal - radšej takáto rada, ako len výsmech do xichtu a radosť z cudzého nešťastia, ako henetam tie, čo komentovali....