Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suche, polamane a stiepiace sa vlasy

Príspevok v téme: Suche, polamane a stiepiace sa vlasy
twatka

Ahojte vsetci...viem ze taqychto tem tu uz bolo neurekom, ale bohuzial nikde s
som nenasla (ani som sa nepriblizala) rieseniu na moj problem...Mam velmi suche vlasy. Z toho sa mi vlasy samozrejme lamu a stiepia...Ako uz viem teraz si vacsina z vas povie ze aaa odfarbena na blond co si vzehli vlasy..a ano bolo to taq:( 2 roky som si vlasy zehlila a odfarbovala na blond...kedze to dalo vlasom pekne zabrat nafarbila som sa spat na taqu spinavu blond ako je aj moja povodnafarba aby nebolo vidiet odrasty, a uz 4 mesiace som sa farbi ani nedotkla :-) Taktiez som rapidne obmedzila zehlenia a fenovanie - z kazdodenneho zehlenia a fenovania kazdy druhy den to robi raz maximaaaaalne 2x tyzdenne, pricom si len prezehlim ofinu a vlasy okolo tvar...

Vlasy si davam podstrihnut taq raz mesacne no stale sa hrozne stiepia...preto ak mal niekto podobny problem a podarilo sa mu ho zminimalizovat prosim o radu....zaujimalo by ma hlavne ako zmenit stravu, dake vyzivove doplny... ale samozrejme nepohrdnem ani tipom na vlasovu kozmetiku, domace masky ci daco podobne...:-)

A samozrejme dakujem krasne vsetkym za pomoc

Daduska13213

Ahojte, ja som mala rovnaký problém len vlasy som si farbila na červeno a minimálne raz mesačne lebo farba sa rýchlo zmývala =) odkedy som začala používať výhradne kozmetiku Matrix tak je to zlepšenie o 90%. Mala som dosť dlhé vlasy a musela som sa dať ostrihať po ramená aby mi kaderníčka vystrihala všetky poškodené vlasy a končeky =( a odvtedy som si povedala, že radšej investujem do drahšej kozmetiky ako zasa sa nechať takto ostrihať .. teraz chodím ku kaderníčke raz za 4-5 mesiacov skráti mi vlasy o pár cm a je to ok =D

Marry123

ahoj, aj ja som bola kedysi zavysla na farbeni, zehleni a fenovani a tiez to moje blond vlasy velmi nicilo...az som s tym vsetkym sekla, teraz mam blond vlasy po zadok a mozem povedat ze docela zdrave :) ked vidim nejake rozstiepene konceky, zoberem noznice a sama ich odcvaknem.. fenujem iba v krajnych pripadoch a hlavne nefarbim sa!!! a ked ti mozem odporucit, vyskusala som uz vsetky mozne sampony od najlacnejsich po najdrahsiu salonovu kozmetiku a najviac sa mi osvedcil obycajny zihlavovy sampon a par eur :) po nom by som vsak vlasy nerozcesala, tak pouzivam ako masku vlasovy krem, ktory kupis v 101 drogerie, male zelene balenie velmi naozaj velmi vlaskom pomaha.. do vlaskov este nanesiem Loreal hodvabny olej(zlaty vrchnak), po nom sa vlasy krasne rozcesu, su zdrave a leskle.. vdaka tymto mojim jednoduchym trikom moje vlasky prezili aj slnenie a kupanie v slanej vode bez akejkolvek ujmy :) a poslednu vec, na podporu rastu a kvality odporucam Gesunde plus tabledky z DM... drzim palce :)

tyutyi

Dobry den.Farbim vlasy uz skoro 20rokov,ale nie na blond,nikdy som nepozivala ani fen,ani zehlicku,a predsa mam neskutocne suche a polamane vlasy.Konceky si zvyknem strihat,ale o dost kratsie vlasy by som nechcela,kedze mam prirodzene kucerave vlasy,a dlho mi trva kym narastu tak,aby aj vidiet by sa dalo.Poradite mi?Dakujem

Catali_na

Áno, fénom nahrievaš uterák. Skús to tak aj s maskou. Umy si vlasy, trošku presuš a ešte na vlhké daj masku napr. z frogérky(nešetri ňou). Daj do štipca-na to sáčok+uterák (ja si dávam šatku ktorú pevne zviažem lebo uterák mi na klzkom sáčku nedrží- a nahrievaj(také 2-3minutky) A nevadí že na obale píšu nechať na hlave 1 minutu. Nechaj aj 10-20 minút. Keď si potom vlasy zmyješ a uschnú, budeš mať nenormálne hebké vlasy (teda umňa to funguje) :) maska v teple oveľa lepšie účinkuje a vstrebáva sa hlboko do štruktúry vlasu

Donna hair stoja okolo 13€
dvojmesačná kúra.

Tak to si vystihla, určite ti to povedala naschvál. Čo som čítala, tak nikomu ešte neublížila. A nie je pravda že nieje dobrá. Pozrerala som a hlasy na ňu sú viac než pozitívne. A navyše neuškodí ti, vyskúša, nemáš čo stratiť. Ale nečakaj výsledok po 1. aplikácii. Je potrebné opakovať túto procedúru a až pod dlhodobejšom hennovaní je vidno výsledok.

twatka

Ahojte baby...dakujem za rady...co sa tyka rapidneho strihania do toho velmi nechcem ist, lebo moje vlasy su aj teraz kratke..kustik pod plecia a mala som uz aj kratke (po bradu), ale praveze tie som musela zehlit denno-denne, lebo ked som ich nevyzehlila taq som vyzerala ako s prilbou :D

Co sa tyka olejcekov, je pouzivam od gliss kur oil repair a mam aj kokosovy doma ale s tym nahrievanim som to este neskusala...to das do uteraka a zahrievas fenom uterak?

Jedine co ma hneva na tych olejcekoch ze mam pocit, ze ony vlasy zacelia len naoko, lebo ked si rano dam olejcek rozlamane a postiepene konceky nenajdem..ale ked si jedno rano zabudnem dat taq je to katastrofa..kezdy jeden aj na 3-4x rozstiepeny...

A este ohladom donna hair? kolko stoja? lebo ja som akurat dobrala 3mesacnu kuru od revalidu...

A henna o tej som aj ja pocula a vraj je aj bezfarebna a aj na svetle vlasy, ale kadernicky ju moc neodporucaju taq neviem ci to je len preto ze im beru ksefty alebo preto ze neucinkuju :D

Nicol56

Ostrihať nakrátko. Je to radikálne, ale ja som to spravila. Mala som pekné zvlnené vlasy po pás, ale tiež hrozne suché. Tak som si povedala - preč s tým. A dala som sa strihnúť nad plecia. Viete aké krásne vlasy mám teraz? sú prirodzene rovné, žehliť netreba, a úplne zdravé. Samo, že po 3 mesiacoch sa mi začali štiepiť zas, ale dala som to cvaknúť asi o 1 cm. A treba tak chodiť pravidelne. To že krátke vlasy - to sa nebojte, rastú mi teraz oveľa rýchlejšie ako predtým. A nikdy nefénujem. To je môj recept :)

Catali_na

Takže musím povedať, že aj ja som sa zaraďovala medzi vás. Na končekoch som mala biele bodky, polámané, rozštiepené-strašné. (síce teraz v zime ich mám zase trošku horšie -tiež sa lámu a šiepia-ale to už je iná pesnička) Vrátim sa k začiatku. No začala som jesť tabletky. Síce som po žiadnych nevidela niajký veľký výsledok, prekvapilo ma, že keď som dužívala tabletky donna hair (pretože som si myslela že vobec nezaberajú) kvalita vlasov sa znížila-je to aj počasím-to určite--ale vidím to. Teraz beriem hair booster-ale brátim sa k donna h. Ďalej vlasy nefarbím, nežehlím, nefénujem. A používam výluh so žihľavy-PRAVIDELNE. Potom masky(zdrogérie) ale aj kokosový a olivový olej na končeky-v pomere 1:1 pekne do sáčku, uterák a nahrievam fénom. a mám ešte olejček na vlasy z drogérie-schauma. Cez leto si chcem dať hennu a začať pravidelne hennovať-vraj to strašne pomáha tak vyskúšajte-ja totižto chcem inú farbu, ale nechcem si farbiť -viem že henna moc nechytá ale odlesky mi postačia. Ak máte nejaké otázky, skúste, možno poradím-snáď som zatial pomohla

anika1

Ahojte, ja mam podobny problem :)este asi pred takymi 4 mesiacmi som dennodenne zehlila vlasy, ale zaciatkom tohto roka som sa dala ostrihat so zamienkou ze sa zehlicky ani nedotknem aby mi vlasy narastli. A podarilo sa mi to, uz si vlasy vobec nezehlim a mozem povedat, ze som spokojna, ale stale ich mam suche a ZAS sa mi na konci stiepia a su polamane. Pouzivam balzam garnier s avokadom. Nechcem sa davat strihat, prosim nevedeli by ste mi poradit ako dat vlasy opat do poriadku? Dakujem za vsetky rady :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.