69

petko17

No je to fajn, aj ked ked je baba nadomnou pri 69, a ma ho v puse, niekedy zacitim taky divny pocit, ako keby do neho zahryzla, no viem ze to niesu zuby, ale inak je to v pohode..a ked mas este jej kolacik blizko pri ustach alebo hodis SCUBA DIVEING je to zverinkaaaa...

ixiiik

ahojte,tak 69???Hmm uz som to skusila no ja sa pri tom nemozem sustredit.Priatel ma totiz vie velmi rychlo vzrusit a potom uz nejako neviem nabrat to spravne tempo no a nemyslim tak na to co robim ale co citim.Ale inac je to fajn.Ako ozivenie a skusenie niecoho noveho.

uppps

s frajerom to robievame, ale mam problemz, ked ma vyrusi, tak sa uz potom nemozem sustredit, ale urcite je to dobre ozivenie raz za cas:)

niiki

ja sa tiež prikláňam k názoru, že až také úžasné to nie je..nedokážem sa na muža sústrediť..ale na druhej strane, túto polohu zaujmem vtedy keď už nevydržím tú slasť ktorú mi poskytuje..chcem ho potešiť aj ja..takže, občas je fajn

lucynqa

no ja rada robim oral, ale sucasne s polohou 69 sa mi to velmi nepaci....lebo sa nedokazem uvolnit a sustredit sucasne takze ja si to neuzijem....skor nech on sam urobi oral a potom ja jemu...lebo zena dokaze aj po orgasme uspokojit ale chlap niekedy nie....:o)

tommy

Je to super..ja som chalan a moja priatelka to zo zaciatku nemala velmi rada..ale počase som sa naučil ovladať svoj jazyček lepšie a hned sa jej to páči viac...(a minimum 2-3 orgazmi...)