Sex bez 100% lásky?

Príspevok v téme: Sex bez 100% lásky?
nezalubena

Ahojte, mám takú malú dilemu. Do svojich 23 rokov som bola panna. Prvý partner ma nechal po 3 mesiacoch a trvalo mi 2 roky sa spamatat. Teraz som si nasla noveho, ktory ma hrozne lubi a zniesol by mi aj modre z neba. Problem je ten, ze ja ho nelubim. Je mi sympaticky, sme spolu uz 4 mesiace, rada sa s nim bozkavam a vsetko okolo, no neviem mu opatovat jeho city. Je z toho zufaly. Teraz planujeme ist na vikend prec, a asi pride aj na sex. Dokazali by ste mat prvý sex s niekym, kto vas neskonale lubi, ale vy jeho nie ?

regina92

milá nezalubena, teraz raníš niekoho presne tak, ako zranili teba, keď sa s tebou tvoj prvý rozišiel... smutné... na tvojom mieste by som sa s terajším rozišla hneď a vôbec s ním nemala sex!

paganstorm

dokazala som mať prvy sex s niekym koho som nelubila a ani on mňa, ked sa rozidete, nezniči ťa to tak, ako by to mohlo byť, keby si si počkala na toho "praveho"

mobil

Ja by som ti radil radsej tiez, aby si s nim nemala sex. Ked to spravis s niekym pre teba tak lahostajnym, ze by ti bolol jedno, ci ta podvedie, tak by si sa stala bud lahkou zenou, alebo by si si vybudovala uplny odpor k sexu.. k muzom... , odpor k laske zjavne uz mas :/

Skuste si dat tyzden uplnu pauzu, ani si nenapiste. Ci to s tebou pohne, ci ti bude chybat.
Skus sa mu psychicky otvorit. Povedz mu svoje najtahsie zazitky, skusenost. Aj tie najkrajsie. Porozpravajte sa o veciach, ktore ta fakt trapia. Mozno neak tak prebudis svoje srdce.

hmm ja som panic, je mi cca tolko co tebe. A tiez rozmyslam, ci ist do toho aj bez lasky, alebo dalej cakat. Ale jedno viem iste, ak zacnem len tak mat s hocikym sex, tak s tym nikdy neskoncim... :(,, niet cesty spät...

Sejla

Jaroslavko bez humoru sa ťažko žije, nikoho tu neserie, ani zakladatelku, len ty tu s tým máš problem:))) a nikto sa jej neposmieva, ani tvojej priateľke:D

Jaroslavo

To ma serie že si z nej uťahuje te ako skolaccky moja frajerka mala 27 keď prišla o pannenstvo. Prečo by táto sa mala ponáhľať lebo ma 25? Každý neroztahuje nôžky v 18 nastke.

Slecna A.

nie, nedokazala by som to...Ak ti moj nazor pomoze, tak paci sa :)
Prvy sex je velmi dolezity, ciastocne sa od toho moze odvijat aj cely tvoj dalsi sexualny zivot. Ja som doteraz s tym chalanom, s ktorym som spala prvy raz. Tiez som pocula nazory na to, ze ked to bude moj prvy chlap, vraj sa nic nenaucim, budem v sexe drevo a neviem co :D :D :D
Musim sa velmi zasmiat, lebo sex zboznujem, chcem ho vela a casto...nehanbim sa, prave naopak som uprimna...Priatel mal predo mnou sexualnu partnerku, ktora nesla do vztahu s nim ako panna, cize bola sexualne aktivna. A ked som sa ho pytala, ake to bolo s nou (chcela som vediet, ci sa vyrovnam babe, ktora s nim do vztahu uz isla so sexualnymi skusenostami), povedal, ze to ani len porovnat nedokaze. Vraj ja som daleko viac otvorenejsia, expermentujem, mam rada svoje telo, nehanbim sa, som vasniva, mam casto chut a bla bla bla bla....Takze vobec to nie je o tom, kolkych chlapov vystriedas, ale aka si ty sama. Myslim ale, ze by som to cele inak brala, kebyze mam prvu sexualnu skusenost s niekym inym. Ty si vsak ina ako ja, preto sa riad podla seba. Ale ja by som do toho nesla. Urcite nie bez lasky...nestoji to fakt za to

nirv

Ja som aj lubila a šlo to tak na päťkrát. Nevedela som sa úplne uvoľnit a on tiež nebol skúseny. Treba skúšať, pôjde to. Najprv to boli ale potom je to pekné.