Výmena sexuálnych partnerov

csacsa

ak muz a zena sa nasli vzajomne nadli v druhom to co sa im paci a uspokojuju si potreby tak nemaju zaujem o vymenu sex partnerov.Aj tento blud mohol priniest len chory kapitalizmus.pokal je tento vztsh zalozeny na laske a v priblizne rovnakej miere su si spokojny s tym co maju do takych nezmyslov neskocia.Netoletujem to potom nech si najde taku kt chce robit stetku alebo sa rozist.Je faktom ze vstah po case spadne do stereotypu ale potom nech si to otvorene povedia ale aby spolu si vymenii partnerov.Tam je hrozba co ked druha strana najde nieco lepsie spozna nieco co predtym nie a opustin.Podla mna cista laska nesie v sebe pokoru a nie len sexualne uspokojenia ale ma vyssiu hodnoti.Yreba sa vzajomne porozpravar ake maju partneri sex ocalavanua ak ak sa maju radi tak ich naplnit.nie hned inde hladat uspoojenie a ak sa inak neda nech potakpmky aby druha strana nevedela zena sa to nemusi bikdu dozvediet.

prezyvko

ako môže spĺňať podmienky na normalitu? pokiaľ to čo robí menšina (každý tretí - 33%) je normálne, tak väčšina čo nepodvádza sa správa nenormálne a neprirodzene?
tým že sa človeku nechce cvičiť neubližuje druhým, no pri nevere tomu tak nieje. pokiaľ si myslíš že vedome ubližovať druhým je ľuďom prirodzené, tak je so mnou asi čosi zlé.

0vecka

2 pompiKolacik no vidis takze ty si to robila a robi to minimalne kazdy treti... podla mna to splna podmienky na normalitu... takisto ako je normalne ze sa cloveku nechce cvicit a podobne proste je to tak nevernost sa nachadza v nasej spolocnosti a tvarit sa ze je to nenormalne ked to robi min tretina ludi mi pride dost ignorantske...

pompiKolacik

Ovecka ty myslis ,ze podvadzanie je normalne ? Je normalne ,ked si uvedomujem chyby a nesnazim sa o ich napravu? Som tu na to ,aby som napredovala a nie stagnovala a vedome zranovala. Ja som tiez podviedla no bola som mlada a poucila som sa ....... jasne povedat si ,ze mne sa to uz nikdy nemoze stat nie je mozne na 100% v tom mas pravdu ,ale nie je fer spravat sa voci okoliu ako egoista

0vecka

ked si myslitye ze to neni normalne videli ste statistiky kolko % ludi pocas zivota zahne?? aby ste neboli prekvapeni...

pompiKolacik

Prezyvka ... ano presne tak no ak sa niekto nudi a stale hlada znamena ,ze svoje city nema v moci ,nevie ovladat svoju ziadostivost ,nepotrebuje citit to najkrajsie co vztah dava a to je pocit istoty

Lulu2011

presne tak, to len alibisti nevernici si to potrebuju nejak ospravedlnit, ze je to normalne, ja tiez nemam potrebu sa nechat klatit inym, vzdy je to o hodnotach cloveka a o tom, ci ozaj miluje toho s kym je

0sheeple

neviem ako vy, mladez, ale ja nemam chut na ine zenske, ako na tu moju. proste nemam. je mi s nou fajn, a staci mi, aj tak si ju nezasluzim :P
tak isto ako ked niekto nema chut si pripit, proste nema. proste nema v tom deficit.
moze sa zmenit, ale nemusi.
tak nekecajte, 0vecka especially, ze je to normalka.
neni.

jednoducho niekomu staci to, co ma a nepotrebuje hrabat donekonecna. a je spokojny.

Prezyvka55

pompiKolacik inak vacsinou su na vine prave ti co tvrdia ze sa nudia, samozrejme najde vzdy nejaka vynimka ale vela krat ten co sa nudi sam nevie vymysliet nic lepsie alebo je sam amater.

pompiKolacik

Vymena sex. partnerov ?!!!!!! Co vam nacisto .....
drahe deti .... ked budes mat 25ako ja ,bude pre vas milovanie vrcholny ,uzasny ,az mysticky zazitok a nie nejaky mechanicky pohyb bez hlbky alebo vsedna vec ako jedlo. Potom si uvedomite ,ze aj ten sex je fantasticky ,ked si ho dokazete vychutnat a nie len konzumovat.
Samozrejme ,ak sa niekto chova v postielke ako dubove poleno ,tak mu neostava nic ine ,len vymena sex. partnerov .... ci obmena
;)