Mám si ho ponechať / potrat

Príspevok v téme: Mám si ho ponechať / potrat
naozajneviem

Mán otázku , chcela by som sa spýtať , čo by ste robili , rozišla som sa s priateľom po 2,5 roku , klamal ma atď atď ani nebudem rozoberať . ja mám 25 on 37 , stala sa taká vec , že som ostala tehotná s ním s nikým iným som nespala len s ním , keď som mu to povedala , že teda čakám dieťa , odvrkol že \"bohvie kto ma nabúchal\" veľmi mi to ublížilo , a teraz uvažujem čo mám robiť jasne som mu povedala nech mi dá teda peniaze na potrat a on toto ... mám si to bábo nechať aj keď s ním nikdy nebudem ? keďže ja peniaze nemám a test otcovstva mu dám hned jak to bude možné , a aj ho uvediem v rodnom .. len ja som sa s predošlým partnerom snažila o bábo a 4 roky sa nám nedarilo , pretože kvôli cystám to mám sťažené ... keď pôjdem na potrat už deti nemusím mať vôbec ... neviem čo mám robiť ....

olivienka

myslím, že už len tými pochybnosťami si sama odpovedáš. ak nejdeš na interrupciu s jednoznačným rozhodnutím, že bábo nechceš, budeš si to do smrti vyčítať
samozrejme, rozhodnúť sa musíš sama, ale som si istá, že ak si ho necháš, nebudeš ľutovať, hoci to nebudeš mať jednoduché. ale práve ťažké veci majú najväčšiu hodnotu, a dieťa je najväčší dar

Klasik12321

Ja ti poradim takto - urcite nie interupcia a po porode ho mozes dat okamzite na adopciu - u tychto cerstvo narodenych deti je o to enormny zaujem, lebo adoptivny rodicia si mozu vychutnat dietatko od narodenia. No myslim si, ze to co budes citit okamzite po porode celu tuto zalezitost okamzite za teba vyriesi a vobec nebudes rozmyslat nad tym, co mas robit :)

Lulita

tazka situacia, porozpravaj sa s najblizsimi, lebo kedze nemas peniaze a nechas si dieta, budes potrebovat pomoc a k nemu no komment, co to je za chlapa? smutne

lilyianka

no tak tu je to snáď jasné, nedarilo sa ti s bývalým, s týmto sa ti podarilo, tak buď rada a nechaj si ho .. neviem nad čím premýšľaš ..dáš urobiť pootm test otcovstva a budeš dostávať výživné na dieťa, keď už on nemá záujem vziať na seba zodpovednosť