Dobrý večer

Príspevok v téme: Dobrý večer
Sju

Prosím o radu od niekoho kto mal skúsenosti s bakerovou cystou alebo od nejakého odborníka. Pred 2rokmi som mala ťažký uráz. Operovali ma na meniskus a mala som dolamanú stehenú kosť, taktiež som mala dolamanu chrupavku.Nohu mi spájali šrobami.Cca mesiac po operácií mi šrob museli vybrať pretože som nohu nevedela vôbec zohnuť nevedela som chodiť bez krývania. Po vybratí šrobu nasledovali rehabilitácie.Od vtedy to bolo všetko dá sa povedať ok.No však včera som nešťastnou náhodou spadla.Vyskočilo mi jablčko nevykonavála som žiadnu aktivitu stalo sa mi to počas čakania na autobus.Ako som spadla tak som narazila oblať zákolennej jamky kde sa nachádza Bakerova cysta.Ortoped mi povedal že cista zmizne sama. A však ked vykonávam nejaku namahavejšiu prácu alebo nešťastne spadnem ako dnes hned mi to opuchne dnes je to druhý den a dosť ma to bolí nohu viem bez problemov zohnuť no vyrovnať to nejde.Neviem čo s tým som maturantka a o týžden a niečo ma čakuju praktické maturitné skušky v žiadnom prípade si nemôžem dovoliť isť teraz na operaciu. Chcela by som Vás poprosiť o nejaku radu po prípade aký krem alebo liek na odpuchnutie a aby to tak nebolelo. Vopred Ďakujem