Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch prstov + cervene flaky

Príspevok v téme: Opuch prstov + cervene flaky
Matuus

Zdravim mam taky mensi problem.Asi pred troma dnami mi znicoho nic opuchly prsty na oboch rukach , a objavili sa mi na nich podivne cervene skvrny. Niektore vacsie a niektore male. Prsty pri dotyku v niektorych miestach bolia , najma v oblasti klbov (aspon myslim ze su to klby)bolest je dost podobna ako by ste tlacili na nejake silno narazene miesto , alebo stlacali modrinu (snazim sa to nejako opisat).Dalej ak si po po skrvnach posucham rukov , zacnu niekedy svrbet...Asi 1-2 mesiace dozadu som mal podobny problem , ale nebolo to zas az takto rozsiahle...Asi nieco po tyzdni to ustupilo same , a teraz sa to vratilo znovu...Dost ma to vystrasilo , a potreboval by som pocut vas nazor na vec.

Pokusim sa pridat foto , bohuzial v lepsiej kvalite to momentalne nejde.

postimg.org (foto)
postimg.org (foto 2)

Kazdopadne dakujem za vsetky rady , a nazory

ni-ka

preco nejdes doktorovi?urcite ta posle reumatologovi...
Tipujem to na epizodicku artritidu drobnych klbov ruk...
ine priznaky nemas?Unava,mierne zvysena teplota,nechutenstvo,nevolnost,padanie vlasov,bolest hlavy?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.