Nadmerné potenie a iontoforéza

Príspevok v téme: Nadmerné potenie a iontoforéza
clayrfait

Ahojte, chcel by som sa spýtať, či niekto z Vás má skúsenosť s prístrojom na iontoforézu proti nadmernému poteniu (hyperhidróze).

Na okraj, moja štítna žľaza je v poriadku, u mňa sa jedná o emocionálnu hyperhidrózu, ktorá sa zhoršuje nervozitou atď.

Predajcovia daných prístrojov uvádzajú dobré výsledky po niekoľkých použitiach, ale keďže sa nejedná o úplne najlacnejšiu záležitosť (cca 400-600e), zaujímalo by ma, či ste ho niektorí použili a s akým efektom na dlaniach a nohách, príp. v podpazuší, ale tu mi relatívne dobre účinkuje Driclor...

ďakujem

Ria1949

Mám na predaj tzv.adaptéry k elektroantiperspirantu. Konkrétne na tvár, hlavu a špec.na chrbát, hrudník a pod. Sú pomerne drahé, tieto 3 stáli 300 eu. Iba týždeň používané, to som mala prístroj požičaný. Cena dohodou, adaptéry sú ako nové.

p3tris

Zdravim Vás, predám tento produkt za 380€ . Pre blizsie info ma kontaktujte mailom na p3trisko1@gmail.com alebo tel.č. 0905775850

Kozmonaut

Skúšal som viacero prístrojov a najdlhšie vydržím bez potenia práve s Electro Antiperspirantom. Pichať to nepichá, cítim také slabé brnenie. Je pravda, že je o niečo drahší ale zas na zdraví šetriť netreba... Keď Vás to zaujíma tak viac info tu www.electroantiperspirant.sk

gabika1515

Ja používam konkretne Antipe stala cca 250eur, teda je lacnejsia ako elektroperspirant za 500eur a som veeelmi spokojná. Ruky sa mi abslutne nepotia, len pri udrziavacej terapii ma to dosť pichá do ruk a to mám nastavene na 5. Inak davam tomu 1000bodov, uz sa nehambim nikomu podat ruku

Lucinka1

Mne Electro Antiperspirant pomohol s potením chrbta a vlasov. Veľmi milí ľudia na podpore :), určo tomu dajte šancu

Bet56

Predavam elektricky antiperspirant. Kto ma zaujem,prosim nevahajte ma kontaktovat! Skoro novy,len par krat pouzity!

Romča4354

Ajoj, já Electro Antiperspirant taky používám na obličej a ještě na stehna a jsem moc spokojena. Určo doporučuju ;))

peter2432

Má niekto problémy nielen s potením ruk a noh,ale aj s potenim tvare a najmä čela v stresových situáciách? Pomohol niekomu pristroj Elekto antiperspirant? Budem vdacny ze nejake informacie

RNG

Iontoforea poskodi potne bunky a tak znizio celkove potenie. Mozno pri prilisnom poteni(hypehydroza) to niekomu pomoze, ale treba si uvedomit, ze potenim sa telo odmoruje/cisti a zamedzenim potenia sa teda extra zamoruje.