Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Teraz uz vie ze vzdy som bola ludom len na smiech

blecha

Ahoj, mám už 25 rokov a vždy som bola iná ako ostatné kočky v mojom veku. A celkovo každý je iný a v niečom výnimočný. Ja občas spravím takú vec, že keď o tom hovorím kamošom, že čo som spravila, tak pozerajú po mne, ako keby som sa prechádzala po meste nahá, pričom som sa len začala baviť s úplne cudzím človekom v nejakej predajni, lebo mal niečo, čo sa mi páčilo. a chcela som sa o tom človeku dozvedieť viac. Ak sa mi stane niečo podobné, zareagujem možno rovnako :D

Ale podstatou mojej myšlienky je to, že kým nerobíš zo seba ku*vu a nie si zákerná a zlá, tak nech ťa nezaujíma, čo si o tebe myslia druhí. Oni tiež nie sú dokonalí a majú možno ešte viac chýb ako ty :)

mimka2

alibi. ano je to tak.len mi je proste smutno ked ma neberu taku aka som ked ja nikoho neriesim neviem co prezil ako sa citi.

alibi

To co si o tebe myslia ludia nie je tvoja starost, ale ich. Nezaoberaj sa tym, keby bol clovek smutny za kazdu ohovaracku tak spacha samovrazdu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.