Co je so mnou?

Príspevok v téme: Co je so mnou?
prosim.help

Dobry den.Uz asi rok a pol mam problemy s hrdlom a nosom.Kazde rano mam v hrdle hlieny,nikdy ho nemam prazdne,takisto je to aj s nosom.Vzdy mam v nom nieco,co sa mi tazko vysmrkava.Oci mam zakarpinovane,vlasy strasne mastne,preriedene.Kazde rano mam hrozne studene ruky,vzdy len rano.(mam 17 r.)Niekolko krat som navstivil lekarku.Najprv som to vsetko prehliedal,myslel som, ze to casom prejde..No nestalo sa tak. Takmer nejem mliecne vyrobky,ani nepijem ziadne dzusy,coly. Alergik nie som.Viete mi nejako pomoct ? Moc dakujem.

prosim.help

je to naozaj zaujimave,ale ked citim,ze hrdlo mam prazdne,takisto nos(co je naozaj len malokedy) tak aj tie vlasy mam v poriadku,nie su rychlo mastne..poslednu dobu mam kazde rano karpiny v ociach,nieco v hrdle a je mi zima na ruky=mastne vlasy.Vzdy po vstani mam taky stav,kedy zacnem z nicoho nic mat studene ruky,a citim ako sa mi mastia vlasy.Cely den mi take zostanu.Znie to naozaj zvlastne ale tak to je.Alebo ked ich mam este normalne,a idem von do zimy,a vratim sa znovu do tepla,znova ich mam mastne.Akoby mi ten chlad nerobil dobre.Myslim si,ze je to tym hrdlom.

rano22

tie vlasy s tym nemaju asi nic spolocne a v dutinach mas mozno za pomaly alevo daka alergia , precitlivenost nebud nervozny to je asi tym