Vzťah na dialku - ako dalej ?

Príspevok v téme: Vzťah na dialku - ako dalej ?
kolettka286

Ahojte.. mam priatela, teraz preslo prave 4 a pol roka, co sme spolu . uz takmer dva roky pracuje v zahranici-v Rakusku :( Mam 22 rokov.. on 25.. jeho rozhodnutie-ist pracovat do zahranicia, ma totalne zaskocilo a dodnes s tym nie som zmierena.. kvoli tomu mame neustale konflikty.. prvy pol rok bol hrozne tazky, nemal ani internet.. nic.. domov prichadza tak 4-5 krat rocne.. max na tyzden, ci 4-5 dni .. 3-4 krat rocne sa snazim ist za nim aj ja aspon na tyzden-dva, ale je to tazke, pretoze tiez pracujem a popritom aj studujem externe.. koncim buduci rok Mgr. .. dohodli sme sa, ze po skonceni skoly pojdem za nim .. ale strasne to uz skripe medzi nami-kvoli tej dialke ! proste kto uz bol alebo je v takom vztahu, vie o com hovorim.. chybaju dotyky, komunikacia, nikdy tu nie je kedy ho potrebujem, dlhe vikendy bez neho-aj ked mam kamosov.. ale. priatel je priatel ! v nedelu sme sa pohadali.. povedala som mu , ze je koniec.. odvtedy ma nekontaktuje vobec .. ja ho tiez nie .. obaja sme tvrdohlaví ... na sviatky mal prist domov.. ale este to nebolo iste.. ani neviem, ci vobec dojde. . . a myslim, keby aj dosiel, aj tak by sme sa len hadali .. myslela som si, ze ta dialka nas spoji .. ale stal sa pravy opak .. brutalne nas to rozdelilo ! nikomu neprajem vztah na dialku .. rozmyslala som uz aj nad tym ze dam v praci vypoved, a pojdem za nim ! a najdem si pracu aspon sezonne.. jun-september.. potom skola.. potom zas.. aj tak tu dostavam len minimalnu .. a tam za 4 mesiace by som si zarobila viac ako tu cely rok ! .. a mohli by sme byt spolu .. ci ja uz neviem co by sa dalo robit :(( cele je to take komplikovane.. nepredstavovala som si zivot ako 22 rocna takto :( .. buduci rok je este strasne daleko ! a caka nas aj leto ! z dovolenky zase nic , pretoze nebude mat tolko volna.. a tiez si ho nemozem privlastnit ! viem, ked dojde domov, ma aj kamosov aj rodinu ! nemoze sediet len pri mne :( a aj to ma ubija !!!! .. ani neviem, aku radu chcem od vas .. ked je niekto v takej situacii, nech mi poradi, ako to zvlada.. lebo ja uz neviem, co by bolo naj ..

kolettka286

Iba Katka: uz uz cez vikend padam niekde von :D musiim musiiim !! .. lebo takto sa len znicim totalne ! .. ale boze :D ano bolo to presne tak :D on ma vidi, ze som online a ze na neho cakam cely den ! .. a on just sa na mna vykasle ! .. ale od nedele nie som na nete vobec.. ja uz nechcem byt opicka na spagate ! ..

kolettka286

Agnes999: ach jaj .. pravdu mas velku velku :( len ja zaslepena laskou to nevidim ! .. a ani neviem naco k nemu vobec citim lasku ! .. aa vsak uz aj teraz som za k*rvu, a to som mala len jeho :D takze to je jedno ..

Iba Katka

A povieš mi, prečo sedíš doma? :) Píšeš, že ťa kamošky volajú vonku a ty si len doma. Chápem, že sa ti veľmi nechce, ale uvedom si, že to je asi jediné, čo ťa prinúti prísť na iné myšlienky a ukážeš mu tým, že nečakáš celé dni len na neho. Určite si teraz online aj na skype a keď on príde z práce, tak vidí, že tam na neho čakáš.

kolettka286

Agnes999: tak teraz si mi dala poriadne :D !! ale mozno toto prave potrebujem ! a ja by som potrebovala take kamosky ako si ty !! .. milo rada by som ti dala jeho cislo, ale bolo by to ako hrach o stenu hadzat ! ziaden efekt .. nevadii.. nech strati, co mal !! ano ano presne ja mam z neho taky pocit, akoby si myslel, ze je dajaky princ :D o ktoreho sa budu byt baby :D ale to tak nie je ! darmo pracuje v zahranici, nema nic ! .. neni ani bohvie aky pekny.. mohol by si vazit ze neidem na vyzor ani na peniaze ! .. ale nevadiii .. chcela som to ? mam to !! .. mozem si gratulovat ! aale podla neho to je vsetko normalne co on stvara ! proste on je schopny tak obratit celu sitaciu proti mne, aj pred kamosmi aj pred vsetkymi, aby on z toho vysiel ako neviniatko ! .. to je chore ! musim si vybudovat sebavedomie .. lebo ked on ma take obrovske, ja by som mohla mat milionkrat take :D !!!!

Agnes999

mas pravdu, nemozes striedat partnerov jak ponozky. Musis ostat so svojim prvym. Ked ta vyhodi cez dvere, vlez mu naspat oknom. Ked ta vyhodi z okna, vlez mu do bytu cez zachod. Nesmies dopustit aby ta niekedy v zivote opustil, lebo ak budes mat druheho partnera, vsetky tetky z dediny si na teba budu ukazovat, ze si kurva. Dievca, tebe niet pomoci. Rob si co chces. Je to tvoj zivot, jak si si ho zariadila, tak ho mas.

kolettka286

doubledog: no to viem, ze na nom visim ! aj teraz cely cas len pozorujem svoj telefon, kedy mi zablika.. najradsej by som ho vyhodila ! ..
ok, tak ja ho necham na pokoji a uvidi sa co bude .. ale podla mna jemu tak lepsie.. cii on vlastne ani nevie .. podla nalady.. ked je smutny, potrebuje ma.. ked je stastny.. som mu ukradnuta .. a to tiez neni normalne ..
hej a ked som mu nieco nechcela tolerovat, tak mi povedal, ze si najde taku, co mu to bude .., a hotovo. .tym to vyriesil .. sprava sa ako decko !

Agnes999

kolettka286: Pises, predtym, ako ste si spolu zacali si bola sebavedoma a teraz nie si. A on ti hovori, ze aj tak by ta nikto nechcel s takou povahou. Dobre ti dogabal sebavedomie, naspat ho mozes ziskat len vtedy, ked s nim nebudes. Neuvedomujes si to? Teba by nikto nechcel s tvojou povahou? A o neho sa s jeho povahou sa akoze baby potrhaju? Idete na navstevu, ozere sa jak svina, oblapava ti kamaratku, ty ho vozis hore-dole, on ti smrdi v aute, grga, prdi, dobre ze sa neposti a neposere. Potom ti vytrhne kluce od auta a necha ta tam, nech aj skapes na ulici. To je fakt, toto je muz snov vsetkych zien, daj mi na neho prosim ta cislo, takeho hulvata dosraneho co mi bude obtazovat kamaratky som vzdy chcela, to je moj celozivotny sen!

doubledog

prilis na nam visis a tolerujes mu veci, ktore by si mu tolerovat vobec nemala.

a vidis, kam to vedie,
ak chces mat normalny vztah, musis to zmenit.

kolettka286

winki: no nie :( pochopenie, harmonia, to u nas neni vobec :( jemu som dobra, len ked je vsetko OK .. akonahle sa vyskytne nejaky problem, on hned zuteka a na druhy den sa tvari, akoby nic nebolo ! .. a za tie problemy si mozem podla neho len ja sama.. existuju len v mojej hlave ! .. on proste nevie ako na mna ! ked mam nervy, on sa tiez naserie !! ked som smutna, povie, ze ma radsej necha osamote .. a ja neho uz cakam dva roky odkedy je v rakusku ! aaa .. aj tak nic z toho :( .. tento rok budeme spolu 5 rokov a este furt nevie co chce .. ale podla mna uz nic...

winki

Každý vzťah sa vyvíja a každý sa učí na vlastných chybách, nato nepotrebuješ mať každý mesiac iného.
Ja som sa tiež celý náš vzťah učila, čo áno a čo už nie. A teraz viem ako mám zareagovať, či je podráždený, či je uštipačný, či je vytočený a podľa toho sa správam. Tak isto aj on vie, že keď na neho zavrčím, alebo som vytočená tak do mna zbytočne nerýpe.

Vo vzťahu je dôležitá vzájomná dohoda, pochopenie a súhra partnerov. A v tom vašom nič z tohto nieje.