Káblová televízia.

Príspevok v téme: Káblová televízia.
ambrozia

Chcem sa spýtať, či spoločnosť, u ktorej som si dala zaviesť káblovku konala správne, keď ja som zaplatila 54 e. za zapojenie káblovej tv, ale technik k nám neprišiel, ani mi to nikto nezapojil a neskontroloval obraz, či vôbec ide a či spol. nemá pri zapojení dávať aj koaxiálny kábel. Našťastie kábel doma bol, tak som to zapojila sama, ale namiesto 50 programov naladím len 4, aj to v zlej kvalite. Mám ešte starší typ tv.

netyla1

-no ešte, že si sem dala ten link, lebo ja keď som to hľadala tak som tiež úplne iný našla a nie jeden :D :D-

brohnislav

Aha tak to som ja pozeral úplne iný fb potom :D :D Dobre nevadí, idem si to tam hneď pohľadať, diki ešte raz

smialala

este raz, zly link my sem uplne hodilo, neviem ako sa to stalo :D niekedy si to tu robi co chce :D ani fotku mi niekedy ked chcem pridat tak proste neprida, tak este druhy pokus teda www.facebook.com dufam, ze to uz da spravne

smialala

jaj ano to som ti zabudla povedat, ze na fb je ich akosi viacej. pravdupvoediac aj ja som bola na zaciatku trosku zmatena z toho ale ked som to sledovala tak som rychlo prisla na to, ktory je ten spravny, hodim ti sem link forum.zdravie.sk nech to nemusis hladat medzi tymi ostatnymi a tam to treba sledovat tie ich posty, ked maju nieco nove tak to tam zakazdym napisu :)

brohnislav

No hľadal som to na tom fb ale neviem to nájsť, ale neviem ani vlastne či som to pozeral na správnom lebo keď som to zadal do vyhľadávača tak mi tam našlo viacero stránok. To sú všetky ich? Som z toho jeleň

smialala

mavaju rozne tie akcie, neviem co konkretne maju teraz ale tak napriklad my sme mali na zaciatku zadarmo nejake programy navyse ale najlepsie by ti povedali ake vyhody maju teraz

netyla1

-mňa by tiež zaujímalo, že čo tam oni majú navyše, lebo sa teraz rozhodujem medzi nimi telekomom s ich internetom a káblovkou-

jurajho

kazda firma ma nejake akcie pre novych zakaznikov, to si treba pozriet, maju to aj na strankach a kazdy ma nieco ine, tak si vyberaj aj podla toho aby ti to vyhovovalo