Podobné postavy, úplne rozdielna váha

Príspevok v téme: Podobné postavy, úplne rozdielna váha
sususu

Neviem pochopit jednu vec a nikde sa k nej ani dostat...som stihla, 170 cm a vazim 53 kg.... mam kamaratky kt. su priblizne vysoke ako ja a ich vaha je okolo 60 al. aj cez 60 kil.. a pritom vyzeraju stihlejsie ako ja... ako je to mozne??? Nemozem povedat zeby mali viac svalstva ako ja co vazi viac ako tuk....zeby som mala "lahke kosti" ??? Fakt sa tym zaoberam uz hodne dlho...ma niekto nejake vysvetlenie ???

sususu

zlata moam..diky krasne sa to cita :-) ale problem je v tom ze sa citim zeby som mala vazit viac...troche ma to znepokojuje..nemozem mat nieco s tymi kostami...a presypacie hodiny? fakt? musim si vygooglovat :-) normalne mam zensku postavu aj prsia no nie obrovske, take 2ky stihly pas aj boky....a myslim si ze vyzeram tazsia ako som...

Maoam

no tak ak si tanecnica, tak mas vymakane telo a dost svalstva

a stale si myslim, ze mnohe zeny opticky vnimaju seba samotne ovela tucnejsie, ako su a tie druhe naopak

ale vies co - stokrat lepsie mat krasnu vymakanu zensku postavu, ako byt palicka mlandrava

ty si urcite krasna, sexy, tak sa z toho tes :-))

sususu

praveze nie som chuda, taka stihla normalna...stihly pas, aj prsia aj boky, taka zenska postava. Myslim si ze mam viac svalov,takmer pravidelne cvicim, tancovala som aj spolocenske tance takze mam pevne telo a stale mam o dost menej kil ako ine baby ktore vyzeraju opticky podla mojho nazoru o mnoho chudsie...Mam aj take pevnejsie stehenne svaly, fakt nechapem...

Maoam

ale pri tvojej vyske a vahe musis byt chuda, neviem sice, ake mas miery a typ postavy, ale....nevidim dovod, preco by si to mala riesit, teda ak si so sebou spokojna

Maoam

otazne je, ci je to skutocne tak, alebo je to len vylucne tvoje vnimanie

uplne ine by to bolo, keby si porovnala vase miery (nielen vysku a vahu) a najmä TYPY postav a KONSTRUKCIE vasich tiel

o tom svalstve je to pravda, ale opticky velmi vela robi najmä typ postavy

ak ma niekto mimoriadne sumernu a harmonicku postavu + dost svalstva, moze pri 60kg na 170cm vyzerat ako lan

je to tak

ale vela zien vnima seba samotne tucnejsie, ako skutocne su a tie ostatne chudsie, ako skutocne su, pripadne sa porovnavaju so zenami, ktore maju uplne inu konstrukciu tela....

musela by si sa 'porovnat' so zenou, ktora je ti je typovo velmi podobna ale porovnavanie ako take nema ziadny zmysel, kazde telo je ine

osobne poznam dost ludi, ktori maju vyssiu vahu, ako by som si myslela a naopak, je to bezny jav

vela robi aj to, ci niekto robi pravidelne sport (robi vela co sa tvaru tyka, aj svalov) a ake ma geneticke predispozicie...

napr. ja vazim nejakych 54kg na 165cm a vyzeram tak na 50kg, nikto mi moju vahu neveri (opticky), ale to je tym, aku mam konstrukciu tela + mam dost svalstva, hoci nerobim ziadny sport zo zdrav. dovodov nemozem

ale mam napr. dost siroky pas na to ako vyzeram, proste taky typ postavy, s tym vela nenarobis

a videla som uz dost bab, ktore mali nizku hmotnost a sice boli stihle, ale by som im hadala ovela viac, nejake boli take mlandrave, tuk, svalov malo

takze musis sa na to fakt divat komplexne, lebo to nie je take jednoduche a optika je jedna vec, skutocne miery a pomer svalov a tuku v tele druha + konstrukcia a typ postavy

ak ma zena nesumernu postavu, cojaviem hore superutla a potom siroke boky, siroke stehna (geneticky), bude vzdy posobit 'tucnejsie', ako zena, ktora je hore aj dole cca. harmonicka