Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

Danny13

Smiem poprosiť aj ja o vzor odstúpenia od tej zmluvy? Podpísal som ju len pred par dnami takze by to ešte šlo
danvasilisin@gmail.com

ivka298

Ahojte, vie mi prosim niekto z Vas poslat vzor ziadosti o zrusenie clenstva vo FIT UP na e-mail ivka298@gmail.com? dakujem

Ludeska

ahojte chcem Vás poprosiť vedeli by ste mi zaslať vzor Výpoveď zo zmluvy. Ďakujem. e-mail: banasova.ludmila@centrum.sk

Majka987

Ahojte, prosim vas, poslali by ste aj mne vzor odstupenia od zmluvy? Dakujem.
Adresa: fierceaaf@gmail.com
Ja to este stiham v lehote aby mi vratili peniaze, lebo som zmluvu podpisala len pred par dnami.

aaddoonniissaa

Ahojte, viete mi prosim Vas niekto poslat vzor ziadosti o zrusenie clenstva vo FIT UP na email jala@zoznam.sk? dakujem

Dodinka 20

Ahojte prosim aj ja by som vas chcela poprosit ci by mi niekto mohol poslat vzor odspupenia od zmluvy vo fit up-e hlavne aky dovod uvadzate

Dakujem Dominika

dominikakolencikova@gmail.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.