Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

nord48

ja na to neskočim.oni maju svojich ludi,čo naschval volaju nespravnu odpoved.ved je to do oči byjuce ako sa každy akože hrač,sprava.Ziva pritom a vravi hovadiny.oni na konci relacie daju vyhrat jednemu,kto sa dovola,minimalnu vyhru,a oni zarobia mailant

hlas

Presne o tom to je, raz za čas sa tam niekto dovolá, aj to povie somarinu. Správna odpoveď jednoducho padne vždy až na konci, to je zaujímavé :) a tie ich rovnice alebo čo to tam dávajú, je to oblb, niekoľko krát tam padla správna odpoveď a nič, na konci povedia nejaké číslo a je po súťaži. Ako ja som to riešil, mi odpísali, že im dávajú pokutu, takže ja som spokojný.

kajo2222

aj ja som tam asi 5krat zavolal a ozvalo sa teraz nie skuste to znovu ale do sutaže som sa nedostal je to debilina,a zaujimave je ze furt tam volaju sami hlupaci a ten co ma vyhrat sa ozve az na poslednu chvilu a vyhra 100 euro aj ked prevolal 80

mirka1234567

Pokúšala som sa o výhru a ja a tiež sa mi ozval mužský hlas že \" už som blízko, alebo vedla, mám skúsiť ešte raz \" a 2 € v prdeli. Jasné že je to podvod, súhlasím s tými ludmi ktorý to takto chápu.

Nicola

fridriska hej tie moderátorky čo sú teraz na Dajto v akčnej výhre ráno tak tie poznáš asi z FOOORMANIE alebo čo je na TV 8 tá relácia,a ešťe je jedna sexy výhra o 0:55 na Dajto a tam sú tie moderátorky čo boli v akčnej výhre aj mona,zuza,radka,a maťa

fridriska

no je to podvod a ked lahka uloha vzdy sa uhadne na koniec ludia zavolaju a povedia im budete prepojeny a potom skoro sa to podarilo uz aj na dajto je ina akcna vyhra aj moderatorky uz ani mata neni. tu veroniku som poznala z inych sutazi akurat. a bude sa vobec rozdavat nejaka suma na konci mesiaca.

Nicola

To a teraz to už má Mediatex to sú ešťe vačší ojebávačí dnes som sa tam ani nedovolala !! a že Matematická úloha -_-