Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

sheepka

aspon cosi no.. na druhej strane ak na tom zarobili mozno 50 tisic euro a teraz dostanu pokutu 16, tak stale to znamena len jedinu vec, ze na slovensku sa podvadzat a klamat velmi oplati..

watcher 5

tak ako ja to pozeraju chlapi vacsinou kvoli tej kozatej moderatorke s napucanymi perami a chrupom za 2-3 tisic evry (celkom si plastici dali zalezat-vydarena praca), inac podla mna by to bola celkom pekna baba aj bez toho plastickeho tuningu

hlas

Piter a o tom sa práve bavíme, že celá táto "súťaž" je len jeden veľký podvod na občanoch. Nie každému sa chce hľadať nejaké podmienky súťaže na internete, jednoducho prepne program, vidí to tam, pozná správnu odpoveď tak ide skúsiť šťastie, kým sa neoklame, nie? To je jednoducho zneužívanie a zavádzanie.

Piter

Je smiešne, že si myslíte, že problém je v zle zadaných úlohách. Keby ste si niekto prečítali podmienky súťaže, všimli by ste si niečo takéto : 8.Na výhru v Súťaži nie je právny nárok a výhry v Súťaži nie je možné vymáhať súdnou cestou.
Samozrejme volaním prijímate podmienky súťaže a teda prijímate fakt, že vám nič nezaplatia :D :D :D a ak tu niekto napíše, že jemu výhra prišla, budem si myslieť, že je to príspevok nastrčený "Réžiou Výhier". Je mi lúto

hlas

Každému, kto bol takto oklamaný, alebo si všimol niečo podozrivé radím, aby to riešil a posunul to ďalej, napr. Obchodnej inšpekcii. Netreba pred všetkým zatvárať oči.

MIROSZ

Aj v súťaži kde treba spočítať euro mince je to nejaké divné. Niekolko krát spočítate a aj tak to nikto neuhádne (nespočíta) a ono je tam "niečo iné".

ingo 22

Tak pripajájam sa k diskusií. Dnes som lentakprepol na ta3 a bezala tam sutaz ring ti.skusil som sa asi 4x dovolat, ale odpoved znela prave sa dovolal niekto druhy skus to znova,pritom som to pozeral nazivo. Ten buzerant čo to moderuje che stale počut zvonček,ma stastie ze mi nebol na blizku, lebo po facke by pocul do smrti zvoncek v uchu.

medik22

medik, ďakujem za postreh. Ešte aj tu sa nás snažia oklamať, to je už fakt sila :) a súhlasím, presne o tomto hovorím. Ak by som dopredu vedel, že do štúdia prepoja sem tam len niekoho, tak to ani neskúšam a určite by takto uvažovalo viacero volajúcich a tak by na nás nezarábali tak ako zarábajú. Vravím, je to podvod a snáď dostanú to, čo im patrí.