Abstinencne priznaky po skonceni s fajcenim

Príspevok v téme: Abstinencne priznaky po skonceni s fajcenim
kvietok232323

ahojte, vie mi niekto povedat co vsetko este mozem cakat a dokedy to bude trvat? po desiatich rokoch som prestala fajcit a teraz nefajcim zhruba mesiac, ale stale prichadza nieco nove, raz sa mi tazsie dycha, zasa ma boli pri dychani akoby v plucach, potom mi trpne ruka, potom noha, potom boli hlava...... dokonca aj na plucnom vysetreni som bola, a tam mi vyslo vsetko v norme....

Woodruff

Ja som prestala úplne fajčiť vďaka elektronickej cigarete. Jednak sa mi lepšie dýcha a nebývam zadychcana a je to aj zdravšia alternatíva fajčenia. Za mňa áno elektronickým cigaretam a reči typu škodí to viac ako normálne využívajú ľudia ktorý o tom nič nevedia a mudruju nad všetkým okolo toho. Stačí si pozrieť pár článkov a je to. Bože

Narure

ano, može to byt abstak. Neskušal si prestat fajšit pmomocou elektornickej cigarety? Je to lacnejšia a zdravšia alternativa než tabakove cigarety

Bukes

Zdravim prestal som fajčiť. Uz je to ale mesiac a stale mam nutkanie a zvracanie som nervozny. Moze to byt tym skoncenim s cigaretami ? Za odpovede dakujem

hanka9

Len preboha to nie, alekronicku cigaretu atd !!! Z i a d n u !!!
tu prenechaj na toho, kto ti toradi a vopchaj mu ich do tlamy aj 5 naraz a pripal mu z d a r m a !

este mozes cakat napr. zvysenie krvneho tlaku, zavraty, bolesti hlavy atd

to je pokuta za niekolkorocne fajcenie

po tom sa vsetko upravi !!!

telo sa dostane do normalu a nastane nebyvaly pocit blaha

takze vydrzat, klidek, vsetko ma svoj cas !!

maca2013

Ahoj, mam to iste. Prestala som fajcit po 13tich rokoch a je to sila. Mam take vykyvy nalad, ze som sama zo seba zufala. Trpne mi ruka tiez a predpokladam, ze je to z toho. V kuse premyslam, ze by som si chut pripomenula aspon jednym slukom. Napise mi niekto, ci je to normalne a prejde to, alebo ci som ja nejaka afektovana v tom prestavani?