Našu rodinu ovláda voľačo zlé

Príspevok v téme: Našu rodinu ovláda voľačo zlé
liam

dobry den, mam 19 mam taky dojem, ze nasu rodinu volaco zle ovlada, rychlo kazdy podlieha v nej hnevu, neviem, ci tu vsetci o sebe pochybuju, ale moj zivot sprevadzali od zaciatku problemy, tie sa casom nabalovali a aj co sa tyka clenov rodiny, volakedy si myslim, ze mama s otcom ani nevedeli, co vlastne chceli. ale problem tkvie v tom ze tu pretrvava zla sila, alebo neviem to nejako opisat napada mi uz iba jedno asi nas volakto preklial. neviem co si mam o tom mysleiet. aby tieto problemy volacim tragickym nevyvrcholili. chcel by som pocut nejake vase vyjadrenia. da sa s tym nieco robit? takym veciam ako magii by som sa najradsej vyhol...

Iveta Michael

liam...prečo si sa neozval? ja tu nedávam adresy rada a najmä nie zbytočne riskujem:(

a ma to zaujíma že čo sa u teba dialo,hm?

olivienka

ak cítiš zlú silu (čo znamená, že na ňu aj veríš), možno by pomohol exorcista... tým myslím kňaza-exorcistu, je ich na slovensku len pár, takže skús pohľadať na nete
ale mám pocit, že máš aj iné problémy, spomínaš, že nemáš priateľov, takže asi aj psychológa by to chcelo.
a z tých všeobecných rád do života, prikláňam sa k tomu, čo píše slečna A., ľuďom treba odpúšťať... a nepristupovať k nim automaticky s očakávaním zlého, s obavami, s paranoiou... ak si si už istý, že od niekoho nemôžeš čakať nič dobrého, tak sa mu proste vyhni, ignoruj ho, ale netráp sa ním, nedovoľ, aby ti jeho správanie ublížilo... skôr sa zamysli, čo môže byť za tým, že dotyčný je taký, aký je (ja si napr. nemyslím, že sa všetci rodia závistliví, neprajní, protivní... niektorí k tomu môžu mať vrodené sklony, ale v konečnom dôsledku ich tak vyformoval život sám, ich vlastné problémy, alebo naopak nedostatok problémov :)). tým nemyslím, že to máš potom nejak riešiť, len tých ľudí skôr pochopíš, budeš im môcť odpustiť a budeš tak vnútorne omnoho slobodnejší

ika211

Nie je nahoda do akej rodiny sa clovek narodi, koho v zivote stretne, co zaziva.Kazdy clovek v nasom zivote sa v nom vyskytne bud aby bol nasou skuskou, odmenou, alebo trestom.Si velmi mlady a asi mas pocit, ze zivot a udalosti v noim by mali hlavne pozitivne, ale nie je to tak a nie je to prekliatie.Clovek sem nepride, na tento svet, aby oddychoval, ale aby sa ucil a ak nezazivas negativne veci, nemas sa na com ucit. Zivot je tazky a ty si donho prave vhupol a zacal si si ho uvedomovat.Ja obdivujem starych ludi a neraz som si vsimla, ze maju iny pohlad, ako mladi ludia, taky prerasteny zivotnymi ranami, smutny a vycerpany, preco asi?Nikto nie je prekliaty, len sa musis naucit celit zivotnym prekazkam,vytvorit si hodnoty a nepoddat sa, nikdy sa nevzdat nech sa deje cokolvek.

Iveta Michael

liam...ja som tu dlhšie nebola a vidíš ako prvé mi do oka hned padla tvoja téma..to nie je náhoda:) urobím všetko preto aby som ti pomohla a ver tomu že ja som velmi odhodlaná a som si istá že sa ti dá pomôcť a dokonca mám pocit že to bola Božia vôľa aby som tu dneska nazrela..veľmi rada si s tebou popíšem o všetkom čo ťa trápi a môžem ťa len povzbudiť pretože sila Zla je naozaj veľká ale Božia láska je omnoho väčšia,niet takého problému s ktorým by si Boh nevedel rady:)
idem off ale neskoro v nočných hodinách nazriem do mail.pošty držkaj sa!

anka89

LIAM je jedno ci ti pomoze psycholog alebo knaz hlavne ze ta pomoc pride a ty nebudes sam problemy sa vzdy riesia lepsie vo dvojici a nie je hanba o pomoc poziadat niekoho prajem ti aby vsetko skoncilo v tvoju spokojnost ale ty musis tomu verit

Iveta Michael

liam ešte ...

psychiater pomôže v psychických problémoch..ale myslím že máš skôr duchovný problém a v tom ti zasa lepšie pomôže kňaz - ale choď za nejakým starším (nad 50 rokov )a myslím že by som ti vedela poradiť ak chceš napíš mi na mail: rachell.xiii@gmail.com

Neboj sa! Si plný strachu a neistoty ale uvažuješ dobre..ozvi sa,viac ti poviem osobne,drž sa:)

liam

iveta michael dakujem ti. inak z takym clovekom ako si ty by bolo dobre sa porozpravat osobne to asi nebude mozne, ale mohla by si dat na seba mail prosim
kedze nemam ziadnych priateľov velmi by ma to potesilo, mozno aj pomohlo, konecne by som sa zaoberal volacim inym.

este si predstavte ze ja som sam o sebe pochyboval az tak ze som si nebol isty ze som normalny. toto uz neni normalne. ja som sa velmi zamotal

Iveta Michael

liam

ja som veriaci človek ale pragmatik...no k tej mágii ti poviem len toľko že tým že si sa ňou v minulosti zaoberal bolo veľmi zlé a tak teraz žneš to čo si ,,zasial,,

nie je to sranda pretože negatívna energia,to zlo naozaj funguje..mám sa zaoberať len tým dobrým a pozitívnym v živote - všetko dobré pochádza od Boha...a samozrejme strach a hrôza nie je od neho,preto by som ti radila zájsť za nejakým kňazom a ten ti pomôže,poradí...

...ja som dlho o týchto veciach ani netušila,ale počula som raz jednu prednášku známeho kňaza ktorý hovoril na jednom seminári mladým ľuďom o tom že ako je nebezpečné skúšať na sebe či druhých mágiu - akúkolvek!

Boh zakazuje používať mágiu pretože je to zlé a vždy sa to nejako vypomstí!:( ale pamätaj na to že Boh je mocnejší ako Zlo a môže človeku pomôcť z každej ťažkosti:) neviem či si veriaci ale aj keby nie nevadí,kňaz by ti mnohé veci vysvetlil prečo sa to zlé deje vo vašej rodine...vypustil si gina z flaše..a sám tobez pomoci nezastavíš,ale držím palce aby si sa správne rozhodol:)

liam

otvorit sa nebojim, ale bojim sa o seba, som velmi vztahovacny, moje reakcie su obcas cudne, sam sa nad nimi cudujem, neviem si zachovat vnutorny odstup, som bol odjakziva neisty, ja mam zmene ne vnutorne vnimanie kazdodennych situacii, neviem to ani opisat, ale velmi, velmi sa bojim o seba, asi som uz chory, chodim aj psychiatrovi, neviem co by mi pomohlo, som zufaly. asi zajdem za knazom a zacnem sa vela modlit. som akokeby v negativnej agonii a neustale sa zaoberam sebou. ako v klietke z ktorej sa neda dostat.bojim sa aby to nedopadlo zle. bojim sa