Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Katty22222

Pani Nelly?! Nehnevajte sa,ale tvrdí o sebe,ze je jasnovidka a k výkladu používa aj karty. Na jedinú otázku mi nevedela odpovedať,krútila motala psychologickými rečami...neodporúčam!!!

Peter 1974

dobrý deň,mal som velké problémy,žena si našla iného,prestal som prosperovať..už som myslel na to najhoršie.Nevidel som cestu z toho bludiska.Potom som dostal číslo na pani Nelly.konečne sa cítim dobre.Ma neskutočnú silu a je to priamy človek.Ak by niekto potreboval t.č.0949778420...pani Nelly ďakujem

rybka009

Chcem sa spýtať ako boli spokojné s výkladom a očistou od p. Silvie. Čo všetko sa im vyplnilo a ako sa cítili. Ďakujem

evička

Ja som velmi spokojna s panii Deni 0911 557 425 uz velakrat mi ukazala cestu akou mam ist a vsetkym ju odporucam.

Liana22

Článok pani Nelly

Neviem ako začať..
Včera mi písala cez skype baba...harmonizovala si čakry z návodom cez net...celá zúfala,plná strachu zistila,že sa deje to čo nemá.Prosím Vás pozorne si prečítajte čo vám píšem...
Akýkoľvek zásah do vašeho aurického tela môže mať strašné následky...viete keď sa vám má otvoriť kanál tak sa otvorí sám...otvorenie kanála neznamená,že budete vidieť anjelov...budete vidieť a počuť aj temno.A pokiaľ ste nieje na to pripravený môžete skončiť na psychiatrii.Nezabúdajte že temno ide cez myšlienky,cez hlavu.Tak pozor.
Ďalšia vec..pokiaľ sa vám nedarí to ešte neznamená že ste prekliaty...môže ísť o čistenie..ktoré zvlieka z vás emočné vrstvy tak,že ich prežívate znovu.Aké koľvek zásahy druhej osoby sú neprípustné...lebo sa vám situácie budu opakovať tak dlho,pokiaľ to nepochopíte.
Ďalšia vec....nedarí sa my?Tak si dám spraviť ritual na očistenie a odblok situácie...ľudia akonáhle sa robí rituál je to temno...je tam zásah do situácie,ktorá sa má vyriešiť sama.Nechcite sa vyhnúť tomu,čo musíte zvládnuť samy.
A nakoniec...mate problém?Vždy sa nájde nejaký veštec,liečitel...a hlavne nech má čo najviac ludí...taký je najlepší..idete a je vám horšie.Veci sa rúcajú...je vám zle.Vy neviete prečo?
NO...ako viete či sa ten človek čistí?Z jedného stiahne negativitu..a....na vás ju prenesie...Pre boha ľudia ,premýšľajte už....že vám to ešte nikto nepovedal?Tak vám to hovorím....a nieje v tom nič skryté...Človek ktorý veští a lieči cez ego..nič pritom necíti,robí to čiste len pre svoj finančný prospech...
Dávajte si pozor komu zveríte svoj život do rúk,nenechajte si nahovoriť hovadiny o prekliatiach,nevyhadzujte zbytočne prachy.......počúvajte svoje srdce..nenechajte hovoriť ego..lebo to vám veľa šťastia neprinesie....Pekný deň N.

Endži

SUPER !!!! astrologička Deni z BA, fb astrodeni, 0911 557 425, pracuje s vašim dátumom narodenia, poradí vo vzťahoch, práci, kúpe, predaji, odporučí dátum operácie a pod. Odporúčam.