Milovala som sa s partnerom,na špinavej dečke ..a teraz mám problémy

Príspevok v téme: Milovala som sa s partnerom,na špinavej dečke ..a teraz mám problémy
macik

velmi surne !!!!dobrý den,
nejako sme si to s partnerom neuvedomili,ale milovali sme sa na špinavšej deke,to sme si az potom neskor vsimli ..a ja mam odvtedy problem v oblasti konecnika,ma svrbi velmi to miesto,je zacervenane,a pali ma...neviem,co si mam na to dat,snazim sa vyliecit to repíkom,a avrilom mastou..co si myslite co si mam na to dat ,aby to preslo ,je to velmi neprijemne..v posve nic nemam...lebo prave dnes som dostala menstuaciu ..
za vsetky rady dakujem,lebo je to velmi surne !!!!

ika

Môžem ti poradiť že určite treba navštíviť lekára a neodkladaj to! Podľa mňa nie je príčina špinavej deky.
Bude to úplne niečo iné aby si nezostala prekvapená! Jednoznačne treba spraviť výtery.

Slecna A.

ani podla mna za to nemoze daka spinava deka...Keby ano, kozne problemy by si mala aj na dalsich castiach tela, ved si lezala na tej deke, nie?
A inak, ty vobec nemusis doktorovi hovorit o svojom podozreni, ze z coho to mas...Prosto mas problem, nevies z coho a nech sa na to pozrie. Vybavene...vobec nemusis hovorit cely pribeh o chate, deke z auta a podobne.
Ale mozes mu spomenut, ze si prisla do kontaktu so spinavou dekou (trebars si vymysli, ze pri prezliekani si si sadla na deku a az neskor si si uvedomila, ze bola z auta), samozrejme povedz aj to, ze mavas pohlavny styk a lekar si uz sam najde moznu pricinu...

macik

neviem,uz som vyskusala tri masticky :( uz som zufala ,neprechadza mi to vobec,a uz tolke dni :(:( ludia,co to moze byt :nechcem s tym hned bezat k doktorke,este to nie je ani tyzden,ale trapi ma to,lebo je to neprijemne a zase sa hanbim takto pred Mudr hovorit o tom,co sa mi stalo..

macik

no skor konecnikom som sa do decky vtlacala,ako pri milovani ..
hm ,nie ta deka bola z auta,a tam sa sto rokov neprala ..a on ju vytiahol a sli sme do chaty k nam ..a tam ju predostrel ..neuvedomila som si,..nie je od psa...ale z auta ..tam je to zatuchnute skor ..a vela ludi sa tade vozi samozrjeme