Vase nazory/skusenosti

takajedna

no taky 40rocny by to uz mohol mat v hlave v poriadku :D ale chlapi zrejme nikdy nedospeju... ti su v puberte cely zivot :D

Maoam

tak este ho do akej-takej miery ospravedlnuje vek, ale ked ti toto urobi nejaky 40 rocny alebo este starsi, tak konec

takajedna

okrem toho je odo mna mladsi takze sa netreba cudovat :D :D a za to som pisala,ze neviem ci sa toho dockam lebo on je este nezrely a jesitny...tak som aj s tym zmierena,ze sa nedockam od neho uz nicoho :D

Maoam

najvtipnejsie bolo to, ako vsetko otocil, aby to vyzeralo tak, ze on tebe dal laufpass :DDDDDDDDD

to je tak typicke...boze, to by proste nerozchodil, keby to okoliu aj tebe takto nepodal, chapes :D

Maoam

jeeemine, nezrely, jesitny, neschopny komunikacie a sebareflexie a aby sa mu nezosypalo ego, tak vsetko hodil na teba....no comment

nema vyznam cakat na ospravedlnovacky, zabudni na neho, bude ti lepsie

takajedna

ale nechapem preco mi nevedel povedat do oci to co mi napisal a pritom to nebolo nic hrozne...ale takto fungoval nas vztah nebola tam ziadna komunikacia s jeho strany a az po rozchode mi vycital co vsetko mu vadilo,ale to uz bolo neskoro riesit mal to riesit vtedy ked mohol...ja som sa s nim rozisla lebo sa strasne zmenil a posledna hadka ma len utvrdila v tom,ze mi s nim nebude dobre, tak som to ukoncila...lenze on vsetko tak otocil proti mne, ze to vyzera nakoniec tak ako keby sa on rozisiel somnou :D on je velmi divny clovek :D

takajedna

no len to je smutne, ze mne sa vobec neospravedlnil a cakala som to...sak na co by pri nom niekto stal ked kazdy videl,ze ho to netrapi :D :D a este sa ide lutovat, no chudacik :D

Maoam

tak je to tazke live, to je ine ako cez net, ked ta nevidi, papier, mobil aj net znesu vela, nazivo medzi 4 ocami je to uz nieco ine...

a preco ste sa vlastne rozisli?